Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę Małgorzata Socha schudła 15 kilo! Małgorzata Socha schudła 15 kilo!
Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę
Instagram
1/5
Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę
Instagram

Małgorzata Socha pokazała, jak dba o swoją figurę. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zaledwie kilka dni temu w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że po narodzinach drugiej córki udało się jej schudnąć aż 15 kilogramów. Młoda mama zachwyca teraz zgrabną figurą, którą zawdzięcza specjalnej diecie redukcyjnej, według której zjada posiłki o wartości 1500 kalorii, oraz treningom na siłowni i bieganiu. Okazuje się jednak, że Małgorzata Socha dba o swoją figurę również w nieco przyjemniejszy sposób... Aktorka na  pokazała, jak!

Bieganie bieganiem, ale trochę sobie pomóc trzeba! 😂 wracamy do formy po ciąży 💪💪- napisała pod swoim nowym zdjęciem.

Zobaczcie, jak Małgorzata Socha dba o formę! Dlaczego zdecydowała się odchudzać po ciąży? Tego dowiecie się z naszej galerii. Zapraszamy na następną stronę!

 

Zobacz także: „Mam dystans do siebie i potrafię się z siebie śmiać”. Zobaczcie jak zmieniła się Małgorzata Socha!

2/5
Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę
Instagram

Okazuje się, że Małgorzata Socha wybrała się do kliniki, gdzie zafundowała sobie zabieg scizer, czyli nieinwazyjną liposukcję. A dlaczego aktorka tak bardzo dba o swoją figurę? Gosia wytłumaczyła to w rozmowie z Faktem. 

Jestem na drodze do perfekcyjnej sylwetki! Cały czas ćwiczę, zmagam się sama ze sobą. Oczywiście, nie chce mi się chodzić na siłownię! Ale mimo wszystko mobilizuję się, bo gdzieś tam czuję, że jest to część mojej pracy.  A poza tym miło potem słuchać komplementów, że dobrze wyglądam- przyznała gwiazda. 
 

Zobaczcie, jak trenuje Małgorzata Socha i jak prezentuje się zaledwie kilka miesięcy po ciąży. 

3/5
Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o swoją figurę
Instagram

Małgorzata Socha oczywiście nie zapomina o tradycyjnym sposobie odchudzania, czyli o bieganiu! 

 

4/5
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Małgorzata Socha zachwyca figurą zaledwie kilka miesięcy po porodzie. Przypominamy, że druga córka aktorki przyszła na  świat w styczniu br. Radosne informacje o narodzinach małej Basi zdradził wówczas jeden z polskich projektantów. 

5/5
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Na jednej z ostatnich imprez gwiazda serialu "Przyjaciółki"' podkreśliła zgrabne nogi w krótkiej sukience. Waszym zdaniem Małgorzata Socha powinna jeszcze się odchudzać? 

Więcej na temat Małgorzata Socha