Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. [ZDJĘCIA PAPARAZZI]
EOS
Newsy

Małgorzata Rozenek i jej rodzina wrócili już z wakacji kamperem! Nowe zdjęcia paparazzi gwiazdy

Po dwóch tygodniach mieszkania w kamperze, Małgorzata Rozenek w końcu wróciła do domu, gdzie czekała ją prawdziwa niespodzianka. Jaka?

Przez ostatnie dwa tygodnie fani Małgorzaty Rozenek z zapartym tchem i wypiekami na twarzy obserwowali jej wielkie szwedzkie wakacje, na które wybrała się razem z mężem, trzema synami i zgrają czworonożnych członków rodziny. Fakt, że tym razem zamiast luksusowego hotelu gwiazda wybrała kamper zdziwił wielu internautów, a niektórzy śmieli wątpić w to, czy prowadząca "Projekt Lady" poradzi sobie w polowych warunkach. Ostatecznie swoimi relacjami z wyjazdu, Małgorzata Rozenek dostarczyła swoim fanom masę uśmiechu i łez wzruszenia, a także wielu praktycznych rad. To co działo się w kamperze jej rodzina z pewnością zapamięta do końca życia, jednak dziś wszyscy cieszą się, że już wrócili do Polski. Co więcej, w domu czekała na nich prawdziwa niespodzianka, której gwiazda nie mogła nie skomentować!

Małgorzata Rozenek-Majdan chciała uciekać z kraju, kiedy zobaczyła te zdjęcia!

Koniec wakacji Małgorzaty Rozenek w kamperze

Oglądając instagramowe relacje Małgorzaty Rozenek-Majdan z jej wielkich wakacji kamperem po Szwecji, mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli tam razem z nią. Gwiazda codziennie zalewała nas masą filmików, w których nie ukrywała również tych trudniejszych momentów. I choć koniec końców żona Radosława Majdana doskonale odnalazła się w mniej luksusowych niż zazwyczaj warunkach, pierwsze narzekania na wyjazd miały miejsce już na samym początku, kiedy to Małgorzata Rozenek skarżyła się na chodzenie po trawie w piżamie, czy zbyt dużo ludzi wokół siebie. 

Planujesz wakacje? Znajdź swój wymarzony hotel. Wykorzystaj kod promocyjny Booking i zaoszczędź pieniądze na inne urlopowe atrakcje!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym talentem Henia! Odkryła go przez przypadek

Fani gwiazdy byli świadkami również bardzo ciekawych przygód jej rodziny - wpadki Henia Majdana, który zasikał pościel w kamperze opóźniając całą podróż, utknięcia w lesie, podczas którego Małgorzata Rozenek przeżyła prawdziwy horror, czy kryzysowych momentów, w których mogliśmy usłyszeć "Chcę do domu". Małgorzata Rozenek nawet chciała zatrzymać się w luksusowym hotelu jednak... nie została w nim przyjęta! A wszystko przez to, że urlopowiczom towarzyszyła za dużo psów. Ostatecznie Małgorzata Rozenek zaprzyjaźniła się z kamperem, pokazując, jak gotuje obiad w miniaturowej kuchni, a także doceniła uroki życia na campingu i wspólny prysznic - co uznała za prawdziwe atrakcje. Malownicze krajobrazy Szwecji urzekły słynną rodzinę, jednak wszystko musi się kiedyś skończyć. W trakcie ostatnich godzin w kamperze, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i chłopcy przyznali, że zaczęli traktować auto jak swój dom. 

To są nasze ostatnie godziny w tym samochodzie. Strasznie nam będzie go brakować i takie mamy, cały czas, myśli, że będziemy tęsknić za nim. Szkoda, że te dwa tygodnie tak szybko minęły - mówiła zasmucona gwiazda.

Wygląda na to, że sam powrót z wielkich, szwedzkich wakacji, dostarczył całej gromadzie tak samo mieszanych uczuć, jak ich niezapomniany wyjazd. Kiedy rodzina zjechała już z promu i znalazła się w Polsce, Małgorzata Rozenek nie kryła swojego szczęścia. 

Jest coś takiego jednak, że z wielką radością się wraca, nawet z najpiękniejszych miejsc na świecie, do Polski. Home sweet home po prostu - przyznała.

Kilka godzin później, kiedy podróżnicy znaleźli się już w Warszawie, na InstaStory Małgorzaty Rozenek pojawiła się kolejna relacja, która niektórych z jej fanów mogła wprawić w niemałe zaskoczenie. „I to jest jedzenie” - napisała, pokazując talerz pełen pyszności. Cóż, ci którzy sądzili, że po powrocie z życia w kamperze gwiazda uda się na luksusowy, drogi obiad w stylu Anny Muchy bardzo się mylili, bo na talerzu żony Radosława Majdana wylądowały... młode ziemniaczki, mizeria i jajka sadzone! Jak widać gwiazda długo na to czekała.

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. „I to jest jedzenie”
Instagram/m_rozenek

Co więcej, słynną rodzinę pod domem natychmiast przyłapali fotoreporterzy. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, chłopcy i czwórka psów długą podróż mają już za sobą. Wygląda jednak na to, że najcięższy etap - rozpakowywanie - jeszcze przed nimi. Sądzicie, że genialne triki, dzięki którym gwiazda tak dobrze zapakowała się do kampera, okażą się teraz pomocne?

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji.
EOS

Jak widać synowie Małgorzaty Rozenek nie migają się i dzielnie pomagają swojej mamie oraz Radosławowi Majdanowi. Gwiazda nie ukrywała, że podczas wyjazdu również przydzielała im specjalnie zadania, jak chociażby zmywanie, a podczas utknięcia i zgubienia się w lesie, chłopcy także wykazali się sporym bohaterstwem. 

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. [ PAPARAZZI]
EOS

Nie mamy wątpliwości, że wielkie, szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek zapamięta nie tylko jej rodzina, ale również fani gwiazdy, którym ta przez ostatnie dwa tygodnie dostarczyła naprawdę wielu emocji. Niespodzianki na wyjeździe zapewnił również Henio, który otrzymał nawet nową ksywkę, a także "gang Majdanów", czyli ich cztery pieski.

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji w Szwecji. [ZDJĘCIA PAPARAZZI]
EOS

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, synami i psami na wakacjach w Szwecji w kamperze
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek narzeka na wakacje pierwszego dnia: "Po trawie w piżamie będę chodzić?!" 
Małgorzata Rozenek z rodziną wybrała się na wakacje w kamperze. Już pierwszego dnia pojawiły się pierwsze oznaki niezadowolenia...

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan , Stanisław, Tadeusz i Henio oraz ich czworonożni przyjaciele wyruszyli w pierwszą rodzinną wyprawę na dziko. To pierwsze wspólne wakacje Majdanów z daleka od luksusów, ponieważ w podróż po Szwecji wybrali się... kamperem! Jak przyzwyczajona do luksusowych warunków Małgorzata Rozenek  poradzi sobie w małym kamperze? Gwiazda TVN wszystko relacjonuje na Instagramie, a Radkowi Majdanowi oberwało się już pierwszego dnia na kempingu:  I co ja będę szła do bagażnika po ubrania w piżamie i co, będę szła po trawie? - pytała niezadowolona z warunków.  Jednak to nie jedyna rzecz, która nie przypadła do gustu Perfekcyjnej. Koniecznie musicie to zobaczyć.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zabiera rodzinę w kolejną podróż! Bez luksusów ale... z kamerami?! Małgorzata Rozenek o wakacjach w kamperze. Co jej przeszkadza?  Ostatni rok upływa Majdanom pod znakiem podróży. Dopiero co spędzili ponad miesiąc w egzotycznym Meksyku. To właśnie tam Henio Majdan obchodził swoje pierwsze urodziny. Podczas wakacji w Meksyku również Małgorzata Rozenek po raz pierwszy musiała na długo rozstać się z synem Stanisławem , który nie mógł pozostać za oceanem ze względu na egzaminy w szkole. Majdanowie spali nie tylko w luksusowych hotelach ale również klimatycznych bungalowach niestety pełnych... lokalnego robactwa! To dla Małgorzaty Rozenek był prawdziwy koszmar.  Tym razem Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i chłopcy wybrali się na prawdziwe dzikie wakacje. Najbliższy czas spędzą, podróżując kamperem po pięknej Szwecji, gdzie będą mogli parkować na dziko i spędzać noce blisko natury. Pierwszy dzień Majdanowie spędzili na kempingu, gdzie musieli przygotować kampera do dalszej podróży. Już pierwszego...

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram/m_rozenek
Newsy
Małgorzaty Rozenek relacjonuje kolejne przygody z kampera: "Henio postanowił zaznaczyć teren"
Wielkie, szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek trwają w najlepsze, a gwiazdę czekała kolejna niespodzianka, tym razem od jej synka. "Henryk chyba na równi z naszymi psami"

Po egzotycznych wakacjach w Meksyku, nadszedł czas na kolejną destynację. Małgorzata Rozenek tym razem postanowiła zaznać zupełnie innego stylu życia i razem z Radosławem Majdanem , trzema synami oraz czworonożnymi przyjaciółmi, wyruszyła w podróż po Szwecji i to nie byle czym, bo kamperem! Gwiazda zamiast w luksusowych hotelach zatrzymuje się na campingach, a dnie spędza na spacerach i zwiedzaniu okolicznych miejscowości rowerem, całość namiętnie relacjonując na swoim Instagramie. Jak się okazuje, dzisiejszy dzień rozpoczął się - jak sama przyznała - "z totalnym przytupem", a wyjątkowe atrakcje zafundował jej najmłodszy syn, Henio.  Małgorzata Rozenek na wakacjach w kamperze: "Bogu dzięki, że tutaj..." Tegoroczne wakacje Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością zapamięta do końca życia. Dla całej rodziny gwiazdy, taki wyjazd to prawdziwa nowość i ogromna przygoda, choć z początku nie było tak kolorowo. Już pierwszego dnia Małgorzata Rozenek narzekała na panujące warunki , a niektóre rzeczy były dla niej wręcz niewyobrażalne. Wygląda jednak na to, że z dnia na dzień coraz bardziej odnajduje się w nowym otoczeniu i mniej luksusowym życiu. Teraz, żona Radosława Majdana korzysta ze wspólnego prysznica , zamiast eleganckiej łazienki, a szybkie obiady gotuje na małej kuchni w kamperze. Co jak sama przyznała - również jest atrakcją. Jednak takich sensacji jak dziś, raczej się nie spodziewała. Kiedy już razem z Radosławem Majdanem spakowali wszystkie rzeczy i byli gotowi wyruszyć w dalszą podróż, okazało się, że są uziemieni i nie mogą nigdzie jechać! A wszystko przez... Henia! - No i zaczął się nasz dzień z totalnym przytupem, bo dzisiaj jest ten dzień, w którym przenosimy się z miejsca na miejsce, no bo to jest jakby największa atrakcja kampera. Henryk postanowił urozmaicić i tak...

Małgorzata Rozenek na wakacjach nie została przyjęta w hotelu! Musi oswoić sie z kamperem
Instagram/m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek na wakacjach nie została przyjęta w hotelu! "Bawimy się w Griswoldów"
Małgorzata Rozenek ma już dość wakacji w kamperze?! Gwiazda znalazła luksusowy hotel, ale... wygląda na to, że musi przyzwyczaić się do uroków campingu.

Trwa kolejny dzień wielkiej, rodzinnej wyprawy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda, która do tej pory była przyzwyczajona do wakacji w luksusie, tym razem postanowiła zaryzykować i udać się w emocjonującą podróż po Szwecji kamperem! Jak nieznane dotąd warunku spodobały się żonie Radosława Majdana? Cóż, okazuje się, że ma już za sobą pierwszy kryzys... Zrezygnowana Małgorzata Rozenek postanowiła zrobić sobie przerwę od campingu i kolejną noc spędzić w ulubionym hotelu celebrytów w Sztokholmie. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie fakt, że... gwiazda nie została w nim przyjęta! Co takiego się wydarzyło? O wszystkim opowiedziała na swoim InstaStory!  Małgorzata Rozenek nie może spędzić nocy w hotelu. Zaprzyjaźni się z życiem w kamperze? Tych wakacji Małgorzata Roznek-Majdan z pewnością nie zapomni do końca życia. Wraz z Radosławem Majdanem, trzema synami i czworonożnymi członkami swojej rodziny, gwiazda postanowiła wybrać się na podbój Szwecji i przemierzyć ją kamperem, który jednocześnie robi za dom wesołej gromady. Jak się okazało, jej wyobrażenia były nieco inne i Małgorzata Rozenek narzekała na wakacje już pierwszego dnia.  Kiedy wydawało się, że mimo wszelkich przeciwności losu żona Radosława Majdana zaczyna w coraz większym stopniu dostrzegać zalety życia na campingu, na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, w której przyznała, że ma dość wakacji w kamperze i chce wracać do domu . Szybko jednak wycofała się z tych słów, tłumacząc, że "do domu nie chce, chce do jakiegoś dobrego hotelu..." . Znalezienie luksusowego hotelu nie było trudne, tyle że, słynnym urlopowiczom odmówiona w nim przyjęcia! Dlaczego?  Jutro mamy ten finał. Tutaj taka pogoda była i w ogóle lekki kryzys, i mówimy - pojedziemy sobie do dobrego hotelu, żeby tam...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik