Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Małgorzata Rozenek zakończyła wakacje w kamperze. Przypominamy najśmieszniejsze momenty

Małgorzata Rozenek z całą rodziną spędziła dwa tygodnie w kamperze w Szwecji. Horror w lesie, testowanie cierpliwości Radzia i wyrzucenie z hotelu to tylko kilka naprawdę śmiesznych przygód Majdanów!

Wielkie szwedzkie wakacje Majdanów dobiegają końca! Kiedy to minęło?! Małgorzata Rozenek relacjonowała w sieci cały wyjazd, a internauci zgodnie twierdzili, że to lepsze niż niejeden serial! Był horror w lesie, wstydliwy wypadek Henia, brak możliwości nocowania w hotelu, a co najlepsze gwiazda TVN już pierwszego dnia stwierdziła: 

Ja chcę do domu! 

Zobaczcie kilka najśmieszniejszych sytuacji z wakacji Małgorzaty Rozenek, Radosława Majdana, Tadeusza, Stanisława i Henia w kamperze. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła, jak udało jej się spakować do kampera tyle ubrań! Ma genialny

Najlepsze momenty z wakacji Majdanów w kamperze 

Takich wakacji rodzina Majdanów nie przeżyła nigdy wcześniej. To pierwszy raz kiedy zrezygnowali z luksusów i wybrali się w dziką podróż ulicami Szwecji. Małgorzata Rozenek zamarzyła o podróży kamperem wraz z całą rodziną. Na pokładzie oprócz Radosława Majdana i trzech synów gwiazdy TVN pojawiły się również cztery psy. Małgorzata Rozenek już pierwszego dnia narzekała na to, że na kempingu znajduje się dużo ludzi. Nowe warunki nieco ją frustrowały: 

Ja chcę do domu! - mówiła 

Niektórzy domownicy jednak od początku nie godzili się na gorsze warunki niż w luksusowym domu w Warszawie. Buldog angielski postanowił spać w łóżku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Pewnych przyzwyczajeń się nie zmienia prawda? 

Małgorzata Rozenek z rodziną w kamperze na wakacjach w Szwecji
Instagram @m_rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nie opiekuje się Heniem cały czas! Kto robi to za nią?!

W pewnym momencie zrodził się również pomysł zamienienia kampera na noc w wygodnym łóżku. Jednak z powodu czterech psów, Małgorzata Rozenek nie została przyjęta w hotelu. Majdanowie ostatecznie docenili uroki kamperowania: 

No więc nie jedziemy do hotelu, a potem myśleliśmy, żeby gdzie indziej jechać, ale mówimy: "w d*pie, tu jest fajnie". Tu są żaby, koty i inne zwierzęta. No więc zostajemy tutaj i dalej bawimy się w Griswoldów na wakacjach".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach w Szwecji
Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek testowała też cierpliwość Radosława Majdana. Nie podoba jej się podłoga, którą rozkładali przed wejściem do pojazdu. Okazało się, że jest zbyt krótka: 

I co ja będę szła do bagażnika po ubrania w piżamie i co, będę szła po trawie? A po co mi tu? - narzekała na wakacje już pierwszego dnia

Aby dobrze rozłożyć podłogę trzeba było ją dobrze przytwierdzić do podłoża. Ten proces nieco trwał. Musicie zobaczyć minę Radosława Majdana, gdy jego ukochana żona stwierdziła, że jednak trzeba przesunąć całego kampera o metr... 

Radosław Majdan przestawia kampera
Instagram @m_rozenek

Nie brakowało też dramatycznych chwil. Marzenia o nocowaniu na dziko zniszczyła... nawigacja, która wyprowadziła rodzinę Majdanów w las! I to dosłownie! Małgorzata Rozenek z całą rodziną przeżyła chwile grozy, a sama gwiazda TVN próbowała ratować kampera siedząc na drzewie

Tam było wszystko na dziko. Już nigdy w życiu nie będę narzekała, że na kempingu są ludzie.  Tam chcieliśmy, żeby było parę ludzi, żeby nam pomogli gałęzie odgarniać. Tam był użyty nóź kuchenny, szlauch do wody, trytytki, wszystko było grane. Dopadło nas stado mrówek. 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze! Zobaczcie nasze wideo, by zobaczyć kilka innych śmiesznych momentów z wakacji Majdanów. A Wy jakie byście wybrali? 

Małgorzata Rozenek siedzi na drzewie
Instagram

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner