Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram/m_rozenek
Newsy

Małgorzaty Rozenek relacjonuje kolejne przygody z kampera: "Henio postanowił zaznaczyć teren"

Wielkie, szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek trwają w najlepsze, a gwiazdę czekała kolejna niespodzianka, tym razem od jej synka. "Henryk chyba na równi z naszymi psami"

Po egzotycznych wakacjach w Meksyku, nadszedł czas na kolejną destynację. Małgorzata Rozenek tym razem postanowiła zaznać zupełnie innego stylu życia i razem z Radosławem Majdanem, trzema synami oraz czworonożnymi przyjaciółmi, wyruszyła w podróż po Szwecji i to nie byle czym, bo kamperem! Gwiazda zamiast w luksusowych hotelach zatrzymuje się na campingach, a dnie spędza na spacerach i zwiedzaniu okolicznych miejscowości rowerem, całość namiętnie relacjonując na swoim Instagramie. Jak się okazuje, dzisiejszy dzień rozpoczął się - jak sama przyznała - "z totalnym przytupem", a wyjątkowe atrakcje zafundował jej najmłodszy syn, Henio. 

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

Małgorzata Rozenek na wakacjach w kamperze: "Bogu dzięki, że tutaj..."

Tegoroczne wakacje Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością zapamięta do końca życia. Dla całej rodziny gwiazdy, taki wyjazd to prawdziwa nowość i ogromna przygoda, choć z początku nie było tak kolorowo. Już pierwszego dnia Małgorzata Rozenek narzekała na panujące warunki, a niektóre rzeczy były dla niej wręcz niewyobrażalne. Wygląda jednak na to, że z dnia na dzień coraz bardziej odnajduje się w nowym otoczeniu i mniej luksusowym życiu. Teraz, żona Radosława Majdana korzysta ze wspólnego prysznica, zamiast eleganckiej łazienki, a szybkie obiady gotuje na małej kuchni w kamperze. Co jak sama przyznała - również jest atrakcją. Jednak takich sensacji jak dziś, raczej się nie spodziewała. Kiedy już razem z Radosławem Majdanem spakowali wszystkie rzeczy i byli gotowi wyruszyć w dalszą podróż, okazało się, że są uziemieni i nie mogą nigdzie jechać! A wszystko przez... Henia!

- No i zaczął się nasz dzień z totalnym przytupem, bo dzisiaj jest ten dzień, w którym przenosimy się z miejsca na miejsce, no bo to jest jakby największa atrakcja kampera. Henryk postanowił urozmaicić i tak ten już niezwykły dzień - zaczęła.

- Henio postanowił zaznaczyć teren - wtrącił Radosław Majdan.

Co takiego się stało? Chyba wszyscy już się domyślamy... Jak się okazuje, kiedy rodzina Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana miała zmienić lokalizację i pojechać na inny camping, Henio postanowił zrobić wszystkim psikusa i zsikał się na łóżko!

Henryk chyba na równi z naszymi psami. Powiem wam, że jakbyśmy mieli za mało pracy, no bo dzisiaj to przeniesienie, trzeba to wszystko złożyć, rozłożyć, przełożyć, poukładać mądrze, jesteśmy już w tym coraz lepsi, to Henryk zostawiony dosłownie na kilka chwil bez pieluchy, bo chciałam, żeby sobie pupę powietrzył, żeby mu było miło i w ogóle, no... no co wam powiem, sami się domyślcie - mówiła Małgorzata Rozenek. -Więc teraz czekamy aż wypiorą się prześcieradła i się wysuszą. Bogu dzięki, że tutaj jest camping, który ma pralkę i suszarkę - dodała z ulgą.

Na relacjach gwiazdy mogliśmy zobaczyć, że Henio jest bardzo dumny ze swojego dokonania i nie opuszcza go dobry humor. Pozostali jednak musieli "siedzieć sobie na głowie" w kamperze i cierpliwie czekać na pranie, bo wszystkie rzeczy były już spakowane. Gwiazda humorystycznie pytała swoich starszych synów, czy są szczęśliwi, że mają młodszego braciszka i jak widać, rodzina wszystko wybaczy. Znani urlopowicze już nie mogą doczekać się aż dotrą w kolejne miejsce, bo jak zapowiada Małgorzata Rozenek, ma być prawdziwie szwedzkie! Koniec końców gwiazdorska rodzina bawi się doskonale i jak podkreśliła na koniec żona Radosława Majdana, mimo małych potknięć - "powiem wam, jest super".

Zobacz także: Rodzina Małgorzaty Rozenek powiększyła się! Radek Majdan pisze: "Kiedy żona daje Ci synów, Ty dajesz jej córkę"

Wakacje w kamperze to prawdziwe wyzwanie, ale też niezapomniana przygoda. Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że niektóre rzeczy są dla niej całkowitym zaskoczeniem, jednak ostatecznie cała rodzina - i czworonożni przyjaciele - świetnie się bawią spacerując, podróżując, zwiedzając, jeżdżąc na rowerach i odwiedzając malownicze, szwedzkie miasteczka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach w Szwecji
Instagram/m_rozenek

Na wyjeździe jednak nie brakuje nieoczekiwanych atrakcji, jak chociażby... opóźniony wyjazd. Małgorzata Rozenek razem z rodziną właśnie miała przenosić się na inny camping, kiedy okazało się, że mały Henio postanowił zrobić wszystkim psikusa i zsikać się na łóżko. Co więcej, cały kamper był już zapakowany, a teraz wszyscy muszą cierpliwie czekać, aż zrobi się pranie, by pojechać w dalszą podróż.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach
Instagram/m_rozenek

Wyjeżdżając na wakacje z maluszkami, trzeba brać pod uwagę każdą opcję. Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że Henio bardzo urozmaicił im ten i tak pełen przygód dzień, w którym wszyscy mieli ręce pełne roboty. Gdzie teraz uda się cała rodzina? Nie możemy doczekać się kolejnych relacji z ich wielkich, szwedzkich wakacji!

Małgorzata Rozenek na wakacjach w kamperze
Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, synami i psami na wakacjach w Szwecji w kamperze
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek narzeka na wakacje pierwszego dnia: "Po trawie w piżamie będę chodzić?!" 
Małgorzata Rozenek z rodziną wybrała się na wakacje w kamperze. Już pierwszego dnia pojawiły się pierwsze oznaki niezadowolenia...

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan , Stanisław, Tadeusz i Henio oraz ich czworonożni przyjaciele wyruszyli w pierwszą rodzinną wyprawę na dziko. To pierwsze wspólne wakacje Majdanów z daleka od luksusów, ponieważ w podróż po Szwecji wybrali się... kamperem! Jak przyzwyczajona do luksusowych warunków Małgorzata Rozenek  poradzi sobie w małym kamperze? Gwiazda TVN wszystko relacjonuje na Instagramie, a Radkowi Majdanowi oberwało się już pierwszego dnia na kempingu:  I co ja będę szła do bagażnika po ubrania w piżamie i co, będę szła po trawie? - pytała niezadowolona z warunków.  Jednak to nie jedyna rzecz, która nie przypadła do gustu Perfekcyjnej. Koniecznie musicie to zobaczyć.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zabiera rodzinę w kolejną podróż! Bez luksusów ale... z kamerami?! Małgorzata Rozenek o wakacjach w kamperze. Co jej przeszkadza?  Ostatni rok upływa Majdanom pod znakiem podróży. Dopiero co spędzili ponad miesiąc w egzotycznym Meksyku. To właśnie tam Henio Majdan obchodził swoje pierwsze urodziny. Podczas wakacji w Meksyku również Małgorzata Rozenek po raz pierwszy musiała na długo rozstać się z synem Stanisławem , który nie mógł pozostać za oceanem ze względu na egzaminy w szkole. Majdanowie spali nie tylko w luksusowych hotelach ale również klimatycznych bungalowach niestety pełnych... lokalnego robactwa! To dla Małgorzaty Rozenek był prawdziwy koszmar.  Tym razem Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i chłopcy wybrali się na prawdziwe dzikie wakacje. Najbliższy czas spędzą, podróżując kamperem po pięknej Szwecji, gdzie będą mogli parkować na dziko i spędzać noce blisko natury. Pierwszy dzień Majdanowie spędzili na kempingu, gdzie musieli przygotować kampera do dalszej podróży. Już pierwszego...

Małgorzata Rozenek na wakacjach nie została przyjęta w hotelu! Musi oswoić sie z kamperem
Instagram/m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek na wakacjach nie została przyjęta w hotelu! "Bawimy się w Griswoldów"
Małgorzata Rozenek ma już dość wakacji w kamperze?! Gwiazda znalazła luksusowy hotel, ale... wygląda na to, że musi przyzwyczaić się do uroków campingu.

Trwa kolejny dzień wielkiej, rodzinnej wyprawy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda, która do tej pory była przyzwyczajona do wakacji w luksusie, tym razem postanowiła zaryzykować i udać się w emocjonującą podróż po Szwecji kamperem! Jak nieznane dotąd warunku spodobały się żonie Radosława Majdana? Cóż, okazuje się, że ma już za sobą pierwszy kryzys... Zrezygnowana Małgorzata Rozenek postanowiła zrobić sobie przerwę od campingu i kolejną noc spędzić w ulubionym hotelu celebrytów w Sztokholmie. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie fakt, że... gwiazda nie została w nim przyjęta! Co takiego się wydarzyło? O wszystkim opowiedziała na swoim InstaStory!  Małgorzata Rozenek nie może spędzić nocy w hotelu. Zaprzyjaźni się z życiem w kamperze? Tych wakacji Małgorzata Roznek-Majdan z pewnością nie zapomni do końca życia. Wraz z Radosławem Majdanem, trzema synami i czworonożnymi członkami swojej rodziny, gwiazda postanowiła wybrać się na podbój Szwecji i przemierzyć ją kamperem, który jednocześnie robi za dom wesołej gromady. Jak się okazało, jej wyobrażenia były nieco inne i Małgorzata Rozenek narzekała na wakacje już pierwszego dnia.  Kiedy wydawało się, że mimo wszelkich przeciwności losu żona Radosława Majdana zaczyna w coraz większym stopniu dostrzegać zalety życia na campingu, na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, w której przyznała, że ma dość wakacji w kamperze i chce wracać do domu . Szybko jednak wycofała się z tych słów, tłumacząc, że "do domu nie chce, chce do jakiegoś dobrego hotelu..." . Znalezienie luksusowego hotelu nie było trudne, tyle że, słynnym urlopowiczom odmówiona w nim przyjęcia! Dlaczego?  Jutro mamy ten finał. Tutaj taka pogoda była i w ogóle lekki kryzys, i mówimy - pojedziemy sobie do dobrego hotelu, żeby tam...

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. [ZDJĘCIA PAPARAZZI]
EOS
Newsy
Małgorzata Rozenek i jej rodzina wrócili już z wakacji kamperem! Nowe zdjęcia paparazzi gwiazdy
Po dwóch tygodniach mieszkania w kamperze, Małgorzata Rozenek w końcu wróciła do domu, gdzie czekała ją prawdziwa niespodzianka. Jaka?

Przez ostatnie dwa tygodnie fani Małgorzaty Rozenek z zapartym tchem i wypiekami na twarzy obserwowali jej wielkie szwedzkie wakacje, na które wybrała się razem z mężem, trzema synami i zgrają czworonożnych członków rodziny. Fakt, że tym razem zamiast luksusowego hotelu gwiazda wybrała kamper zdziwił wielu internautów, a niektórzy śmieli wątpić w to, czy prowadząca "Projekt Lady" poradzi sobie w polowych warunkach. Ostatecznie swoimi relacjami z wyjazdu, Małgorzata Rozenek dostarczyła swoim fanom masę uśmiechu i łez wzruszenia, a także wielu praktycznych rad. To co działo się w kamperze jej rodzina z pewnością zapamięta do końca życia, jednak dziś wszyscy cieszą się, że już wrócili do Polski. Co więcej, w domu czekała na nich prawdziwa niespodzianka, której gwiazda nie mogła nie skomentować! Koniec wakacji Małgorzaty Rozenek w kamperze Oglądając instagramowe relacje Małgorzaty Rozenek-Majdan z jej wielkich wakacji kamperem po Szwecji, mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli tam razem z nią. Gwiazda codziennie zalewała nas masą filmików, w których nie ukrywała również tych trudniejszych momentów. I choć koniec końców żona Radosława Majdana doskonale odnalazła się w mniej luksusowych niż zazwyczaj warunkach, pierwsze narzekania na wyjazd miały miejsce już na samym początku , kiedy to Małgorzata Rozenek skarżyła się na chodzenie po trawie w piżamie, czy zbyt dużo ludzi wokół siebie.  Planujesz wakacje? Znajdź swój wymarzony hotel. Wykorzystaj kod promocyjny Booking i zaoszczędź pieniądze na inne urlopowe atrakcje! Zobacz także:   Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym talentem Henia! Odkryła go przez przypadek Fani gwiazdy byli świadkami również bardzo ciekawych przygód jej rodziny - wpadki Henia Majdana , który zasikał...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik