Małgorzata Rozenek na wakacjach nie została przyjęta w hotelu! Musi oswoić sie z kamperem
Instagram/m_rozenek
Newsy

Małgorzata Rozenek na wakacjach nie została przyjęta w hotelu! "Bawimy się w Griswoldów"

Małgorzata Rozenek ma już dość wakacji w kamperze?! Gwiazda znalazła luksusowy hotel, ale... wygląda na to, że musi przyzwyczaić się do uroków campingu.

Trwa kolejny dzień wielkiej, rodzinnej wyprawy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda, która do tej pory była przyzwyczajona do wakacji w luksusie, tym razem postanowiła zaryzykować i udać się w emocjonującą podróż po Szwecji kamperem! Jak nieznane dotąd warunku spodobały się żonie Radosława Majdana? Cóż, okazuje się, że ma już za sobą pierwszy kryzys... Zrezygnowana Małgorzata Rozenek postanowiła zrobić sobie przerwę od campingu i kolejną noc spędzić w ulubionym hotelu celebrytów w Sztokholmie. Wszystko byłoby piękne, gdyby nie fakt, że... gwiazda nie została w nim przyjęta! Co takiego się wydarzyło? O wszystkim opowiedziała na swoim InstaStory! 

Małgorzata Rozenek w TVN, a jej brat, Misha Kostrzewski, zaczyna pracę w TVP! "Denerwuje mnie..."

Małgorzata Rozenek nie może spędzić nocy w hotelu. Zaprzyjaźni się z życiem w kamperze?

Tych wakacji Małgorzata Roznek-Majdan z pewnością nie zapomni do końca życia. Wraz z Radosławem Majdanem, trzema synami i czworonożnymi członkami swojej rodziny, gwiazda postanowiła wybrać się na podbój Szwecji i przemierzyć ją kamperem, który jednocześnie robi za dom wesołej gromady. Jak się okazało, jej wyobrażenia były nieco inne i Małgorzata Rozenek narzekała na wakacje już pierwszego dnia. Kiedy wydawało się, że mimo wszelkich przeciwności losu żona Radosława Majdana zaczyna w coraz większym stopniu dostrzegać zalety życia na campingu, na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, w której przyznała, że ma dość wakacji w kamperze i chce wracać do domu. Szybko jednak wycofała się z tych słów, tłumacząc, że "do domu nie chce, chce do jakiegoś dobrego hotelu...". Znalezienie luksusowego hotelu nie było trudne, tyle że, słynnym urlopowiczom odmówiona w nim przyjęcia! Dlaczego? 

Jutro mamy ten finał. Tutaj taka pogoda była i w ogóle lekki kryzys, i mówimy - pojedziemy sobie do dobrego hotelu, żeby tam oglądać finał. Po pierwsze hotel do którego chciałam jechać, to był przepiękny hotel, Grand Hotel w Sztokholmie - mówiła w sobotę na swoim InstaStory. 

Jak tłumaczyła Małgorzata Rozenek, cała rodzina chciała zaznać odrobiny luksusu, by obejrzeć finał Euro 2020 (2021). Radosław Majdan nie ukrywa, że kibicuje Włochom i nikt nie ma wątpliwości, że historyczny Grand Hotel, który słynie ze sławnych gości, wyśmienitego jedzenia i wina zapewniłby słynnej rodzinie dodatkowe atrakcje w czasie emocjonującej rozgrywki. Wygląda jednak na to, że zmagania piłkarzy będą musieli obserwować z nieco mniej luksusowego miejsca, bo nie wszyscy członkowie rodziny przypadki do gustu hotelowi... 

Jak się dowiedział z iloma my psami podróżujemy, to mówi tak... nie no, tak naprawdę, nie przyjmują z psami. Jakby to jeszcze była jedna mała Franceska, no to tam, ale my tu cztery psy, to oni tak - wyjaśniła Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli bardzo rozbawieni całą sytuacją i wygląda na to, że życie w kamperze naprawdę im się spodobało, bo choć gwiazda mogła poszukać innego hotelu, stwierdziła, że woli zostać na campingu!

No więc nie jedziemy do hotelu, a potem myśleliśmy, żeby gdzie indziej jechać, ale mówimy: "w d*pie, tu jest fajnie". Tu są żaby, koty i inne zwierzęta. No więc zostajemy tutaj i dalej bawimy się w Griswoldów na wakacjach".

Śledzicie wakacyjny wyjazd Małgorzaty Rozenek? My musimy przyznać, że uwielbiamy oglądać relacje gwiazdy z jej szwedzkiego życia w kamperze! Co więcej, wygląda na to, że już polubiła camping, bo nagle nie chce zamieniać kampera na hotel! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek skomentowała imię syna Agnieszki Włodarczyk! Fani: "Wredne"

Kiedy Małgorzata Rozenek opowiadała o tym, dlaczego nie zostali przyjęci do hotelu, nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Jak widać gwiazdę i jej Radosława Majdana bardzo rozbawiła reakcja jego pracowników na ilość psów, jaką słynne małżeństwo postanowiło zabrać ze sobą na wakacje. Najważniejsze, to to, że nie opuszcza ich dobry humor. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach w kamperze
Instagram/m_rozenek

Wielkie szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek są niezwykłą nie tylko dla gwiazdy, ale również jej fanów. Relacje żony Radosława Majdana z rodzinnego wyjazdu kamperem dosłownie podbijają internet, a Perfekcyjna Pani Domu pokazuje swoim obserwatorom niemal każdą chwilę. Choć nie zawsze jest kolorowo, wszyscy bawią się świenie!

Małgorzata Rozenek z rodziną na wakacjach kamperem
Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek stwierdziła, że zamiast szukać innego hotelu, jej rodzina zostanie dłużej na obecnym campingu, gdzie bardzo im się spodobało. W okolicy jest cała masa atrakcji i gwiazda już planuje, co takiego będą robić wraz z wstaniem nowego dnia. Problem w tym, że ich miejsce jest zarezerwowane przez kogoś innego i rodzinka znowu musi pakować kampera, po to, by go przeparkować. Nie wszyscy są tym zachwyceni.

Małgorzata Rozenek na wakacjach w kamperze
Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek z rodziną w Sztokholmie
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zatrzymała się w hotelu na wakacjach kamperem: "Żeby oszczędzić czas" 
Jedne z hoteli w Szwecji nie chciał przyjąć Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodziny! Dlaczego? Gwiazda TVN i tak znalazła idealne rozwiązanie

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej cała rodzina od ponad tygodnia przebywają na wakacjach kamperem w Szwecji. Taka forma wypoczynku, która mocno odbiega od luksusów, przypadła do gustu całej rodzinie (do której należą również cztery psy). Zdarzają się jednak momenty kryzysowe, o których Małgorzata Rozenek często mówi. Podczas któregoś z deszczowych dni gwiazda TVN bardzo chciała pojechać do luksusowego hotelu. Niestety, ten który upatrzyła, nie przyjmuje gości ze zwierzętami. Prezenterka jednak dopięła swego, co zrelacjonowała na swoim Instagramie! Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną na kamperze w Szwecji  Swoją wyprawę kamperem do Szwecji Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie relacjonuje na swoim Instagramie od momentu pakowania pojazdu, co oczywiście przysporzyło wiele problemów. Należy podkreślić, że Małgosia podróżuje z mężem, Radosławem Majdanem, trzema synami: Stasiem, Tadziem i najmłodszym Heniem oraz czterema psami (do słynnego gangu Majdana dołączyła niedawno malutka suczka, Francesca).  W kamperze więc naprawdę się dzieje dużo - a oczkiem w głowie całej rodziny jest oczywiście Henryk, na którego wszyscy częściej wołają "dzidziuś". Chłopiec potrafi splatać figla , o czym również dowiedzieliśmy się z Instagrama Małgosi. Niedawno Rozenek zaś podzieliła się z fanami sposobem na opiekę nad rocznym chłopcem. Okazuje się, że to profesjonalnie przygotowany system zmienny - tak, żeby każdy miał szansę odpocząć, ale i odciążyć innych.  Małgorzata Rozenek w hotelu: "Zarezerwowaliśmy na dwie noce" W sytuacjach kryzysowych Małgorzata Rozenek-Majdan żartowała (a może i nie?), że najchętniej pojechałaby do luksusowego hotelu, by po prostu... odpocząć. Niestety, jedna z ekskluzywnych placówek w Sztokholmie, gdzie zatrzymali się...

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. [ZDJĘCIA PAPARAZZI]
EOS
Newsy
Małgorzata Rozenek i jej rodzina wrócili już z wakacji kamperem! Nowe zdjęcia paparazzi gwiazdy
Po dwóch tygodniach mieszkania w kamperze, Małgorzata Rozenek w końcu wróciła do domu, gdzie czekała ją prawdziwa niespodzianka. Jaka?

Przez ostatnie dwa tygodnie fani Małgorzaty Rozenek z zapartym tchem i wypiekami na twarzy obserwowali jej wielkie szwedzkie wakacje, na które wybrała się razem z mężem, trzema synami i zgrają czworonożnych członków rodziny. Fakt, że tym razem zamiast luksusowego hotelu gwiazda wybrała kamper zdziwił wielu internautów, a niektórzy śmieli wątpić w to, czy prowadząca "Projekt Lady" poradzi sobie w polowych warunkach. Ostatecznie swoimi relacjami z wyjazdu, Małgorzata Rozenek dostarczyła swoim fanom masę uśmiechu i łez wzruszenia, a także wielu praktycznych rad. To co działo się w kamperze jej rodzina z pewnością zapamięta do końca życia, jednak dziś wszyscy cieszą się, że już wrócili do Polski. Co więcej, w domu czekała na nich prawdziwa niespodzianka, której gwiazda nie mogła nie skomentować! Koniec wakacji Małgorzaty Rozenek w kamperze Oglądając instagramowe relacje Małgorzaty Rozenek-Majdan z jej wielkich wakacji kamperem po Szwecji, mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli tam razem z nią. Gwiazda codziennie zalewała nas masą filmików, w których nie ukrywała również tych trudniejszych momentów. I choć koniec końców żona Radosława Majdana doskonale odnalazła się w mniej luksusowych niż zazwyczaj warunkach, pierwsze narzekania na wyjazd miały miejsce już na samym początku , kiedy to Małgorzata Rozenek skarżyła się na chodzenie po trawie w piżamie, czy zbyt dużo ludzi wokół siebie.  Planujesz wakacje? Znajdź swój wymarzony hotel. Wykorzystaj kod promocyjny Booking i zaoszczędź pieniądze na inne urlopowe atrakcje! Zobacz także:   Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym talentem Henia! Odkryła go przez przypadek Fani gwiazdy byli świadkami również bardzo ciekawych przygód jej rodziny - wpadki Henia Majdana , który zasikał...

Małgorzata Rozenek o opiece nad Heniem w Szwecji
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek nie opiekuje się Heniem cały czas! Kto robi to za nią?! 
Małgorzata Rozenek właśnie się wygadała! Zobaczcie, jak na prawdę wygląda opieka nad Heniem podczas wakacji w kamperze w Szwecji.

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem, synami oraz czterema psami wybrała się na pierwsze w życiu wakacje kamperem. Majdanowie wyjechali do Szwecji i relacjonują swoje przygody za pośrednictwem Instagrama. Małgorzata Rozenek właśnie przyznała, jak wygląda opieka nad Heniem. Okazuje się, że wcale się nim nie zajmuje przez cały czas! Kto w takim razie opiekuje się Heniem? Poznajcie szczegóły.  Zobacz także:  Małgorzaty Rozenek relacjonuje kolejne przygody z kampera: "Henio postanowił zaznaczyć teren" Małgorzata Rozenek o opiece nad Heniem na wakacjach kamperem  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz całą rodziną cieszą się wspólnymi wakacjami w Szwecji. Kamperowanie to zupełnie obcy im rodzaj wypoczynku. W dodatku szwedzka pogoda nie rozpieszcza Majdanów. Małgorzata Rozenek w pewnym momencie przyznała, że ma dość już wakacji :  Ja chcę do domu  Jednak późniejsze wydarzenia i uroki kamperowania sprawiły, że szybko zmieniła zdanie i doceniła bliskość z naturą. Dla małego Henia to już drugie tak długie wakacje! Swoją pierwszą przygodę przeżył z rodzicami w Meksyku, gdzie Małgorzata Rozenek najadła się strachu . Okazało się, że nocowanie urokliwym bungalowie w środku dżungli urokliwe jest tylko na zdjęciach. Teraz czas na kolejne wielkie wakacje, tym razem w kamperze, co jest nowością nawet dla jego rodziców! Mały Henio doskonale bawi się na wakacjach, a Małgorzata Rozenek zażartowała nawet, że sprawia "pierwsze problemy wychowawcze" . Tym razem zdradziła, jak naprawdę wygląda opieka nad Heniem. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek wcale nie musi pilnować malucha przez cały czas, kto robi to za nią? W końcu ma do pomocy trzech panów!  Nie wiem czy wiecie, ale my dzielimy się opieką nad Heniem, teraz jest 10 minut Radzia a za chwile będzie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik