Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, synami i psami na wakacjach w Szwecji w kamperze
Instagram @m_rozenek
Newsy

Małgorzata Rozenek narzeka na wakacje pierwszego dnia: "Po trawie w piżamie będę chodzić?!" 

Małgorzata Rozenek z rodziną wybrała się na wakacje w kamperze. Już pierwszego dnia pojawiły się pierwsze oznaki niezadowolenia...

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Stanisław, Tadeusz i Henio oraz ich czworonożni przyjaciele wyruszyli w pierwszą rodzinną wyprawę na dziko. To pierwsze wspólne wakacje Majdanów z daleka od luksusów, ponieważ w podróż po Szwecji wybrali się... kamperem! Jak przyzwyczajona do luksusowych warunków Małgorzata Rozenek poradzi sobie w małym kamperze? Gwiazda TVN wszystko relacjonuje na Instagramie, a Radkowi Majdanowi oberwało się już pierwszego dnia na kempingu: 

I co ja będę szła do bagażnika po ubrania w piżamie i co, będę szła po trawie? - pytała niezadowolona z warunków. 

Jednak to nie jedyna rzecz, która nie przypadła do gustu Perfekcyjnej. Koniecznie musicie to zobaczyć. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zabiera rodzinę w kolejną podróż! Bez luksusów ale... z kamerami?!

Małgorzata Rozenek zdradza, czy starsi synowie lubią opiekować się Heniem: "Rzucają temu biednemu dziecku piłkę na głowę..."

Małgorzata Rozenek o wakacjach w kamperze. Co jej przeszkadza? 

Ostatni rok upływa Majdanom pod znakiem podróży. Dopiero co spędzili ponad miesiąc w egzotycznym Meksyku. To właśnie tam Henio Majdan obchodził swoje pierwsze urodziny. Podczas wakacji w Meksyku również Małgorzata Rozenek po raz pierwszy musiała na długo rozstać się z synem Stanisławem, który nie mógł pozostać za oceanem ze względu na egzaminy w szkole. Majdanowie spali nie tylko w luksusowych hotelach ale również klimatycznych bungalowach niestety pełnych... lokalnego robactwa! To dla Małgorzaty Rozenek był prawdziwy koszmar. 

Tym razem Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i chłopcy wybrali się na prawdziwe dzikie wakacje. Najbliższy czas spędzą, podróżując kamperem po pięknej Szwecji, gdzie będą mogli parkować na dziko i spędzać noce blisko natury. Pierwszy dzień Majdanowie spędzili na kempingu, gdzie musieli przygotować kampera do dalszej podróży. Już pierwszego dnia pojawiło się sporo powodów do narzekania... Okazało się, że "podłoga", którą gwiazda TVN kupiła do rozłożenia przed wejściem do kampera jest zbyt mała: 

- Nie mogę dać tej podłogi w tamtą stronę, bo jak będziesz wychodziła to na trawę - mówił Radosław do niezadowolonej żony
- My musimy kupić chyba dłuższą podłogę... I co ja będę szła do bagażnika po ubrania w piżamie i co, będę szła po trawie? A po co mi tu? - mówiła Małgorzata

Małgorzata Rozenek niezadowolona z wakacji w kamperze
Instagram @m_rozenek

Zobacz także: Syn Małgorzaty Rozenek już na siebie zarabia?! Dostał produkt, o którym marzą nastolatkowie

Podłoga, która miała zostać rozłożona przed kamperem okazała się być zbyt krótka i nie starczała od drzwi wejściowych do drzwi bagażnika. 

Ponieważ moje wyobrażenie na temat wielkości i długości różnych rzeczy jest nie najlepsze to kupiłam podłogę, wydawało mi się, że największą z możliwych, a okazało się że jest bardzo mała i nie wiem, jak mam to wszystko zmieścić.

Małgorzata Rozenek o minusach wakacji w kamperze
Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek nie tak wyobrażała sobie zrobienie strefy do relaksu podczas parkowania. W dodatku nie była zadowolona, że na kempingu jest sporo innych kamperów, a sąsiedzi są zbyt blisko: 

Nie mam miejsca na stolik i w ogóle powiem szczerze, że mi się trochę nie podoba to, że stoimy w miejscu, gdzie tu po lewej stronie stoi pan... przemiły swoją drogą, bo nam bardzo pomógł przy parkowaniu, bo jest decyzja czy parkujesz przodem, tyłem, bokiem, ale z tej strony są też inni ludzie i to jest takie dziwne, że wszyscy sobie na głowie. 

Przy okazji pokazała, jak wygląda ich sypialnia w kamperze i jak wyglądają rytuały małego Henia podczas podróży: 

Małgorzata Rozenek pokazuje życie w kamperze
Instagram @m_rozenek

Zobacz także: Rodzina Małgorzaty Rozenek powiększyła się! Radek Majdan pisze: "Kiedy żona daje Ci synów, Ty dajesz jej córkę"

Małgorzata Rozenek przyznała również, że początki kamperowania są dość trudne i istotny okazuje się nawet kierunek, w którym zostanie zaparkowany kamper. Pierwszej nocy Majdanowie ułożyli się do słońca, przez co w strefa do odpoczynku jest bardzo nasłoneczniona mimo tego, że mają zadaszenie, które powinno odsłaniać od słońca. 

Małgorzata Rozenek z Heniem na wakacjach w Szwecji
Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała również jak wyglądała jej pierwsza noc. Okazało się, że oprócz Radosława Majdana, małego Henia i chihuahuy w ich łóżku wylądował także... buldog angielski George... No cóż niektórym trudno jest zrezygnować z luksusów! Śledzicie "szwedzkie wakacje Majdanów"? 

Małgorzata Rozenek z rodziną w kamperze na wakacjach w Szwecji
Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek ma dość wakacji w kamperze?
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek ma już dość wakacji w kamperze: "Chcę do domu!"  
Małgorzata Rozenek żałuje wakacji w kamperze? Przy okazji testuje cierpliwość Radka Majdana... Musicie to zobaczyć!

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem i trzema synami wybrali się na wakacje kamperem. To zdecydowanie inny rodzaj wypoczynku od tego, do którego są przyzwyczajeni. W kamperze, który na najbliższe tygodnie stał się ich domem mieszkają nie tylko w piątkę ale towarzyszą im również 4 psy. Szwedzka pogoda niestety nie rozpieszcza Majdanów, a Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że ma już dość:  Ja chce do domu.  Wakacje skończą się wcześniej?  Zobacz także:  Tak Małgorzata Rozenek radzi sobie bez luksusów na wakacjach w kamperze! "To też jest atrakcja" Małgorzata Rozenek ma już dość "szwedzkich wakacji Majdanów"? Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z całą rodziną wybrali się na wyprawę kamperem. Tym razem nie spędzają wakacji w luksusowym kurorcie a poruszają się własnym środkiem lokomocji i nocują na dziko w swoim kamperze oraz namiocie. Niestety szwedzka pogoda ich nie rozpieszcza i Majdanowie muszą mierzyć się z ciągłym deszczem. Radosław Majdan żartował, że jest jeden słoneczny dzień na sześć deszczowych, a oni już swoje szczęście wykorzystali. Małgorzata Rozenek mimo tego, że staje na wysokości zadania powoli ma dość trudnych warunków i przyznała wprost:  Ja chce do domu.  Radek Majdan bardziej optymistycznie opisał kolejny dzień na kempingu:  Pierwszy romantyczny wieczór, Heniu śpi, my po 6 kawach tego dnia postanowiliśmy posiedzieć do 21:15. Czyli świetnie jest.  Małgorzata Rozenek stwierdziła jednak, że nie chce wracać ze Szwecji ale chętnie zamieniłaby kamper na luksusowe warunku:  Do domu nie chce, chce do jakiegoś dobrego hotelu...  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek narzeka na wakacje pierwszego dnia: "Po trawie w piżamie będę chodzić?!"...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zgubili się w szwedzkim lesie
Instagram @m_rozenek
Newsy
Dramat Małgorzaty Rozenek w lesie! Siedząc na drzewie ratowała kampera
"Wyleczyliśmy się z kamperowania!" - powiedziała roztrzęsiona Małgorzata Rozenek. Chcieli wzywać straż pożarną!

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem  i synami zgubiła się w lesie podczas wakacji w Szwecji! Swoimi przeżyciami podzieliła się na Instagramie. Gdy cała rodzina Majdanów wreszcie dotarła na kemping, gdzie mogli zaparkować kampera, odetchnęli z ulgą...  Dojechaliśmy na kemping i powiem wam tak: to jest najlepsze, co mogło się nam zdarzyć... - zaczęła Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek, siedząc na drzewie starała się ratować kampera! Co wydarzyło się w lesie? Małgorzata Rozenek zgubiła się w szwedzkim lesie  Małgorzata Rozenek , Radosław Majdan a także Stanisław, Tadeusz i Henryk wybrali się na pierwsze wakacje kamperem. Cała rodzina Majdanów wyjechała do Szwecji. Podczas wyprawy towarzyszą im również cztery psy: dwa buldogi francuskie, jeden buldog angielski oraz chihuahua. Rodzina Małgorzaty Rozenek nie może narzekać na brak przygód. To pierwsze wakacje, podczas których wszyscy zrezygnowali z luksusów i postanowili zamieszkać w ciasnym, chociaż wciąż luksusowym kamperze.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek-Majdan zatrzymała się w hotelu na wakacjach kamperem: "Żeby oszczędzić czas" Małgorzata Rozenek od początku wyprawy relacjonuje, co dzieje się każdego dnia. Kilka dni po rozpoczęciu kamperowania miała już dość:  Ja chcę do domu - mówiła. Zobacz także:  Małgorzata Rozenek narzeka na wakacje pierwszego dnia: "Po trawie w piżamie będę chodzić?!" Majdanowie zastanawiali się czy nie zamienić kampera na luksusowy hotel, chociaż chwile później Małgorzata Rozenek jednak doceniła uroki biwakowania. Żartowała nawet, że Henio Majdan "sprawia pierwsze problemy wychowawcze" , ponieważ ukochał sobie wyrzucanie smoczka z wózka. Jak podróżuje się z czterema pieskami i niemowlakiem?...

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. [ZDJĘCIA PAPARAZZI]
EOS
Newsy
Małgorzata Rozenek i jej rodzina wrócili już z wakacji kamperem! Nowe zdjęcia paparazzi gwiazdy
Po dwóch tygodniach mieszkania w kamperze, Małgorzata Rozenek w końcu wróciła do domu, gdzie czekała ją prawdziwa niespodzianka. Jaka?

Przez ostatnie dwa tygodnie fani Małgorzaty Rozenek z zapartym tchem i wypiekami na twarzy obserwowali jej wielkie szwedzkie wakacje, na które wybrała się razem z mężem, trzema synami i zgrają czworonożnych członków rodziny. Fakt, że tym razem zamiast luksusowego hotelu gwiazda wybrała kamper zdziwił wielu internautów, a niektórzy śmieli wątpić w to, czy prowadząca "Projekt Lady" poradzi sobie w polowych warunkach. Ostatecznie swoimi relacjami z wyjazdu, Małgorzata Rozenek dostarczyła swoim fanom masę uśmiechu i łez wzruszenia, a także wielu praktycznych rad. To co działo się w kamperze jej rodzina z pewnością zapamięta do końca życia, jednak dziś wszyscy cieszą się, że już wrócili do Polski. Co więcej, w domu czekała na nich prawdziwa niespodzianka, której gwiazda nie mogła nie skomentować! Koniec wakacji Małgorzaty Rozenek w kamperze Oglądając instagramowe relacje Małgorzaty Rozenek-Majdan z jej wielkich wakacji kamperem po Szwecji, mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli tam razem z nią. Gwiazda codziennie zalewała nas masą filmików, w których nie ukrywała również tych trudniejszych momentów. I choć koniec końców żona Radosława Majdana doskonale odnalazła się w mniej luksusowych niż zazwyczaj warunkach, pierwsze narzekania na wyjazd miały miejsce już na samym początku , kiedy to Małgorzata Rozenek skarżyła się na chodzenie po trawie w piżamie, czy zbyt dużo ludzi wokół siebie.  Planujesz wakacje? Znajdź swój wymarzony hotel. Wykorzystaj kod promocyjny Booking i zaoszczędź pieniądze na inne urlopowe atrakcje! Zobacz także:   Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym talentem Henia! Odkryła go przez przypadek Fani gwiazdy byli świadkami również bardzo ciekawych przygód jej rodziny - wpadki Henia Majdana , który zasikał...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik