W apartamencie Rozenek i Majdana wielkie święto. Dzisiaj swoje 35-te urodziny świętuje Małgorzata Rozenek. Wiek gwiazdy TVN od początku jej zaistnienia w masowej wyobraźni budził sporo kontrowersji, a to za sprawą odgrzebanych starych materiałów wideo, w których przypisywano gwieździe prawie 10 lat więcej. Ostatecznie oficjalnie ustalono, że Małgorzata urodziła się w 1978 roku.

Reklama

Przez zaledwie trzy lata kariery, Rozenek osiągnęła status jednej z najgorętszych gwiazd. Regularnie uśmiecha się z okładek (jutro np. pozuje w "Gali"), każdy jej krok śledzą paparazzi (zobacz), a programy z jej udziałem automatycznie zyskują na oglądalności. Największym dotychczasowym zawodowym sukcesem jest oczywiście kultowa rola prowadzącej polską edycję "Perfekcyjnej Pani Domu". Na jesieni show wróci do łask i jednocześnie będzie najdłużej emitowaną edycją na świecie.

Program o sprzątaniu zaprocentował kolejnymi kontraktami - Rozenek była jurorką "Bitwy o dom", wydała dwie bestsellerowe książki, poprowadziła masę imprez i podpisała pierwszy w swoim życiu duży kontrakt na reklamę środków czystości, za który rzekomo zgarnęła 1 milion złotych! W jej życiu prywatnym trwa podobna sielanka. Zobacz: Tylko u nas: Znamy szczegóły pierwszej reklamy Rozenek!

Perfekcyjna ma za sobą rozwód z byłym mężem Jackiem po 10 latach małżeństwa, z którym ma dwóch synów - Stanisława i Tadeusza urodzonych dzięki kontrowersyjnej metodzie in vitro. Przez chwilę było głośno także o domniemanym romansie z Piotrem Kraśko, jednak plotki z czasem ucichły. Obecnie gwiazda związana jest z Radosławem Majdanem. Para planuje pobrać się w przyszłym roku (czytaj więcej).

Dodajmy, że Rozenek z wykształcenia jest prawnikiem, a jej ojciec Stanisław Kostrzewski jest ekonomistą związanym z Prawem i Sprawiedliwością. Na początku roku Małgorzata udzieliła kontrowersyjnego wywiadu we "Wprost", w którym szczerze przyznała, że w dużym stopniu popiera poglądy propagowane przez partię Jarosława Kaczyńskiego. Zobacz: "Trzeba wyjaśnić sprawę katastrofy smoleńskiej"

Zobacz także
Reklama

Przy okazji podsumowania osiągnięć Małgorzaty, nie sposób nawiązać do jej urody. Na przestrzeni lat z przeciętnej pani domu z papierosem w zębach lubiącej kiczowate dodatki, Rozenek zmieniła się w prawdziwą seksbombę inspirującą Polki. Tak wyglądała kiedyś i dzisiaj:

Reklama
Reklama
Reklama