Tego nikt się nie spodziewał! Trwająca już ponad rok epidemia koronawirusa pokrzyżowała zawodowe plany wielu gwiazdom. Wciąż zamknięte są kina i teatry, nie odbywają sie też żadne wydarzenia kulturalne, eventy czy pokazy mody. Wydawało się, że ten trudny czas był wyjatkowo łaskawy dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, która po narodzinach synka Henia miała ręce pełne roboty. Małgorzata wystąpiła w dwóch filmach - zgrała jedną z głównych postaci kobiecych – fotografkę Norę w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia", a także mniejszą rolę w komedii romantycznej. Natomiast pod koniec lutego swoją premierę miała marka odzieżowa Mrs. Drama stworzona przez Rozenek-Majdan.

Reklama

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Małgorzata będzie miała teraz dużo mniej pracy! Powód? Jak donosi "Party", „Projekt Lady” i „Rozenek cudnie chudnie” znikają z anteny TVN. Czy to znaczy, że gwiazdy nie zobaczymy już w telewizji?

Małgorzata Rozenek-Majdan zniknie z telewizji?

6. sezon. „Projektu Lady”, którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek-Majdan, miały ruszyć wiosną. Ale TVN postanowił zawiesić program. Powód?

Stacja zdecydowała się na wstrzymanie produkcji ze względów bezpieczeństwa. Jeśli sytuacja epidemiczna w Polsce się poprawi, nagrania ruszą na początku przyszłego roku – mówi „Party” osoba z produkcji.

W planach na jesień nie ma też kontynuacji programu „Rozenek cudnie chudnie”. Czy to oznacza, że Małgorzata zniknie z telewizji?

TVN na pewno z niej nie zrezygnuje. Być może zostanie gospodynią nowego formatu, ale wszystko jest jeszcze na etapie rozmów – dodaje nasz informator.

Czym w takim razie chce się zająć gwiazda w najbliższych miesiącach? Na razie rozkręca swoją markę odzieżową Mrs. Drama. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pod koniec roku zacznie zdjęcia do kolejnego filmu – kryminału w reżyserii Patryka Vegi.

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina trudne początki ciąży.

Więcej o Małgorzacie Rozenek-Majdan przeczytasz w nowym "Party".

Zdjęcia do 6. sezonu "Projektu Lady" zostały wstrzymane.

Małgorzata Rozenek-Majdan zniknie z telewizji?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama