Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
1/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata  Rozenek i Radosław Majdan zjawili się na "Top of the Top Sopot Festival”, zorganizowanym przez stację TVN w Operze Leśnej. 1. dzień festiwalu był hołdem dla muzyki dlat 80. i 90. Podczas koncertu „Forever Young” mogliśmy usłyszeć takie wielki hity jak: "Live is Life" czy "I’ve Been Thinking About You" czy zobaczyć na scenie m.in. Fun Factory i Beverly Craven. Rozenek i Majdan bawili się doskonale, nic więc dziwnego, że następnego dnia postawili na relaks. Para wybrała się na sopockie molo, gdzie czekał na nią jacht! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii relaks w wykonaniu jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do narodzin dziecka? Para spacerowała z wózkiem!

2/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Jak można relaksować się w Sopocie po udanej imprezie? Oczywiście leżąc na plaży, siedząc w kawiarniach czy po prostu spacerując. Ale to może zrobić każdy! Małgorzata i Radek stawiają na zupełnie inny rodzaj wypoczynku - na otwartym morzu, na jachcie! Para została przyłapana przez paparazzi, gdy relaksowała się w gronie znajomych.

Zobacz: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek aktorką? Zagra w filmie! Zobacz okładkę "Party"

3/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Nawet na jachcie Małgorzata Rozenek wyglądała stylowo! Postawiła na błękitną sukienkę z modnymi falbanami i hiszpańskim dekoltem. Do tego dobrała wygodną granatową nerkę.

Zobacz: Małgorzata Rozenek przyćmiła inne gwiazdy na ramówce TVN? Musicie zobaczyć jej stylizację!

4/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Nie zabrakło też czułości Małgosi i Radka. Para wreszcie mogła poświęcić sobie parę chwil.

Zobacz: Moda dla oszczędnych! Małgorzata Rozenek nosi dwa najgorętsze trendy sezonu – ale w wersjach z sieciówek!

5/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Chcielibyście wypoczywać w stylu Małgosi i Radka?

Zobacz: Nowa torebka Rozenek kosztuje tyle ile luksusowe wakacje dla pary!