Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzara Rozenek i Radosław Majdan z wózkiem dziecięcym Małgorzara Rozenek i Radosław Majdan z wózkiem dziecięcym Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram
Zobacz ZDJĘCIA
1/4
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Instagram

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do narodzin dziecka? O tym, że para planuje powiększenie rodziny media plotkują już od dawna. Sama gwiazda TVN i jej mąż w wielu wywiadach przyznawali, że marzą o dziecku. Para wychowuje dwóch synów Małgosi z jej poprzedniego związku,  wiec teraz nie ukrywają, że chcieliby, żeby w ich domu pojawiła się córka. Ostatnio sama Rozenek w rozmowie z nami zdradziła, że rozpoczęła treningi pod okiem Anny Lewandowskiej, m.in. dlatego,  że Ania przygotowała specjalne ćwiczenia dla przyszłych mam. 

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, które z pewnością podsyci plotki o ciąży Małgorzaty Rozenek! Zobaczcie, jak gwiazda TVN i jej mąż spacerują z wózkiem dziecięcym! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan dostała główną rolę w filmie! Zagra...

2/4
Małgorzara Rozenek i Radosław Majdan z wózkiem dziecięcym
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spacerowali z wózkiem dziecięcym... Ten widok z pewnością mógł zaskoczyć fanów gwiazdy TVN. Wszystko wskazuje jednak na to, że para opiekowała się dzieckiem swoich znajomych, z którymi wypoczywają nad morzem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan planuje trzecie dziecko? „Synowie często mnie o to pytają”...

3/4
Małgorzara Rozenek i Radosław Majdan z wózkiem dziecięcym
Instagram

Przyznacie, że ten stylowy wózek bardzo im pasuje! :) 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program. Pokaże Polkom, jak wygląda jej życie!

4/4
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Instagram