Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Kożuchowska wspomina papieża
ONS
Newsy

Kożuchowska wspomina Jana Pawła II. Wiele mu zawdzięcza

Aktorka jest bardzo wierząca

Małgorzata Kożuchowska ma ręce pełne pracy. Jednak nie zapomina o tym co najważniejsze, czyli o drugim człowieku. Aktora zawsze jest chętne do pomocy, a niedawno uczyniła piękny gest. Gwiazda chce pomóc dzieciom swojej zmarłej przyjaciółki, Agnieszki Kotlarskiej. Zobacz: Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki

Aktorka nie ukrywa tego, że jest bardzo wierząca i podkreśla to na każdym kroku. Media szczególnie to zaznaczały, kiedy Kożuchowska zaszła w ciążę. Nie jest tajemnicą, że bardzo długo się o nią starała i nie wiadomo było czy jej się to uda. Gwiazda zaznacza, że bardzo ważną osobą w jej życiu był papież Jan Paweł II. Wczoraj mijała kolejna rocznica jego śmierci , a Kożuchowska postanowiła poświęcić mu kilka słów. Na swoim profilu na Facebooku napisała:

10 lat minęło, a wydaje się, że to było wczoraj... Patrząc wstecz jak zmieniło się moje życie od 2 kwietnia 2005 roku myślę, że mam za co dziękować!

Z pewnością chodzi o narodziny jej ukochanego synka, którym zajmuje się najlepiej jak potrafi.

Zobacz: Kożuchowska w królewskiej kampanii centrum handlowego. Towarzyszył jej gwiazdor TVN
 


 

Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kozuchowska na spotkaniu z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie
ONS
Fleszstyle
Małgorzata Kożuchowska w dwóch stylizacjach. Przebrała się w szczytnym celu
Aktorka spełniła marzenia chorych dzieci

Małgorzata Kożuchowska , która kilka miesięcy temu została mamą, bardzo chętnie pomaga innym. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że aktorka chce pomoc dzieciom swojej zmarłej koleżanki, Agnieszki kotlarskiej. Kożuchowska zorganizowała wówczas zbiórkę pieniędzy na pomoc dla pociech przyjaciółki . Zobacz: Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki Gwiazda  pomaga również wielu fundacjom. Jedna z nich, Fundacja Mam Marzenie zaprosiła Małgorzatę Kożuchowską na spotkanie ze swoimi podopiecznymi.Gwiazda pojawiła się na nim w skromnej stylizacji . Kożuchowska wybrała czarne spodnie i żakiet, które połączyła z bluzką w kolorowe paski. Podczas pieczenia ciastek z dziećmi aktorka przebrała się w zieloną koszulkę z hasłem "Nigdy nie przestawaj marzyć". Kożuchowska, jak zwykle wyglądała świetnie.   Kożuchowska w oryginalnej sukience na konferencji:

Małgorzata Kożuchowska na planie "Listów do M"
ONS
Newsy
Kożuchowska gwiazdą "Listów do M. 2". Pokazała pierwsze zdjęcia z planu świątecznego hitu
Premiera za kilka miesięcy

Właśnie trwają prace nad drugą częścią filmu, który pokochali widzowie. Na planie "Listów do M." pojawiła się cała plejada gwiazd, a wśród nich znalazł się nawet Marcin Prokop . Dziennikarz nie chwalił się tym w mediach, a zdradziła go Agnieszka Jastrzębska. Zobacz:  Najpierw "Na wspólnej", a teraz... Prokop wystąpi w filmie z plejadą gwiazd. Wygadała go Jastrzębska Na planie pracuje również Małgorzata Kożuchowska , która szybko po ciąży wróciła do pracy. To będzie jej pierwszy film po urodzeniu upragnionego synka, ale odnajduje się znakomicie i widać, że praca jej służy. Aktorka pochwaliła się już pierwszymi zdjęciami z planu na Facebooku, a jej fani nie mogą się doczekać premiery dzieła. Na fotkach gwiazda pozuje z ekipą strażaków, a także z Pawłem Małaszyńskim i Marcinem Perchuciem.  Czekacie na premierę? Zobacz:  Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki     Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy:

Emil Koryczan zebrał 7,5 miliona złotych na operację serca
Facebook
Newsy
Po apelach gwiazd darczyńcy wpłacili 7,5 mln zł na operację ratującą życie Emilka Koryczana!
Udało się!

Udało się! Dzięki akcji udało się zebrać ponad 7,5 miliona złotych na leczenie Emila Koryczana! Imponująca kwota zostanie przeznaczona na skomplikowaną operację 4-letniego chłopca, który od urodzenia cierpi na wadę serca i tylko bardzo droga operacja u prof. Hanleya w USA może go uratować. W zbiórkę pieniędzy zaangażowało się wiele gwiazd,  jak Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Anna Karczmarczyk, Ewa Chodakowska, Maffashion, czy Ewa Drzyzga,  które apelowały w sprawie serduszka Emilka. Mobilizacja wielu sław opłaciła się - chłopiec, który jest już Stanach Zjednoczonych przejdzie operację ratującą jego życie! Nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to co się dzieje. To tak, jakbyście dali Emilowi szansę na drugie życie, to tak, jakby mógł się urodzić jeszcze raz, tylko zdrowy. Tylko dzięki Wam ma szansę na normalne życie  - dziękowała mama Emila Koryczana na Facebooku. Za zaangażowanie w akcję internautów i swoich fanów podziękowała  Małgorzata Kożuchowska . Aktorka zamieściła wpis na Facebooku. Widzieliście to????!!!!!!! Udało się!!!! Emilku walcz!!! Wszystkim, którzy odpowiedzieli na Twoją prośbę dziękuję z całego serca w Twoim i swoim imieniu - dziękowała gwiazda. My również dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili pieniądze na konto Emila Koryczana !   Zobacz także: Piękny gest Eweliny Lisowskiej. Przekazała Kryształową Kulę na aukcję charytatywną: Nie było łatwo mi się z nią rozstać   Małgorzata Kożuchowska dziękuje swoim fanom na FB. Udało się zebrać 7,5 miliona złotych na operację chłopca.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner