Małgorzata Kożuchowska wspomina katastrofę smoleńską
Facebook

Małgorzata Kożuchowska o rocznicy katastrofy smoleńskiej: "Pamiętam to jak dziś. Coś wróciło..."

Małgorzata Kożuchowska wspomina katastrofę smoleńską
Facebook

Małgorzata Kożuchowska uczciła wczorajszą rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. 10 kwietnia minęło 6 lat od tragicznej śmierci Lecha Kaczyńskiego, jego żony Marii i pozostałych 94 osób lecących na obchody do Katynia. Aktorka zamieściła wzruszający wpis na swoim profilu na Facebooku. Gwiazda serialu "Druga szansa" wspomina chwilę w której dowiedziała się o tragedii i co wtedy poczuła.

To już 6 lat. Pamiętam jak dziś. Wybierałam się na próbę do Teatru Narodowego. Próbę odwołano, poszliśmy na Krakowskie Przedmieście. Pierwszy i ostatni raz wszyscy razem. Dziś po raz pierwszy od lat miałam wrażenie, że coś z tamtego poczucia wspólnoty na chwilę wróciło... Chciałabym- napisała Małgorzata Kożuchowska.

Pod emocjonalnym postem pojawiło się także czarno-białe zdjęcie z wszystkimi ofiarami katastrofy polskiego samolotu rządowego w Smoleńsku. Fani Małgorzaty Kożuchowskiej byli pod wielkim wrażeniem jej wpisu. Co pisali w komentarzach?

Szacun. Mimo tragicznego wydarzenia pięknie to ukazałaś... Wszyscy zasługują na szacunek i pamięć... Dziękuję, tego mi dziś brakowało.

 

Myślę, że nikt z nas nie zapomni tej daty i tego dnia, tych emocji...

 

Cudowne słowa... W końcu ze strony aktorów nie tylko gorzkie słowa... dziękuję za odwagę.

Zobacz także: Agata Duda nieobecna na obchodach rocznicy smoleńskiej!  Dlaczego? Znamy powód!

 

Małgorzata Kożuchowska uczciła rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Aktorka zamieściła na Facebooku wzruszający wpis.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17