A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?
ONS

A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?

A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?
ONS

To już pewne! Powstaje polska edycja magazynu "Vogue", a pierwszy numer modowej biblii ukaże się na rynku prawdopodobnie jesienią! Jak donosi nowe "Party", w pracach nad wydaniem magazynu uczestniczą Katarzyna Jordan – żona miliardera Sebastiana Kulczyka oraz Małgorzata Bela. To właśnie modelka stanie na czele pisma, a na równorzędnym stanowisku pracę redakcji będzie wspomagał Filip Niedenthal. Ale czy Małgorzata Bela poradzi sobie z zadaniem stworzenia polskiej biblii mody i wyrobi sobie pozycje i autorytet, jakim cieszy się szefowa amerykańskiego "Vogue'a" Anna Wintour?

 

Czy Małgorzata Bela sprawdzi się na stanowisku redaktor naczelnej polskiego "Vogue'a"?

Wybór Beli na redaktor naczelną był dla wielu ludzi zaskoczeniem. Powód? Spodziewano się, że za sterami największego modowego magazynu stanie osoba z większym doświadczeniem w branży wydawniczej. A modelka, nie ma na swoim koncie imponującej kariery dziennikarskiej. Dlaczego więc ona?

Dlaczego Małgosia? Bo zna świat mody od podszewki, w końcu działa w tej branży od 20 lat. Świetnie  czuje modę, ma rozległe kontakty w wielu krajach, bo współpracowała z wieloma światowymi markami i projektantami – zdradził "Party" informator.

Jej znajomy zapewnia też, że Bela świetnie poradzi sobie na stanowisku redaktor naczelnej. Powód?

Zawsze była świetnie zorganizowana. Nawet gdy była jeszcze modelką i dużo pracowała, zawsze umiała znaleźć czas dla swojego syna Józka. Wspólne odrabianie lekcji i obiady były dla niej priorytetem - dodaje.

Przeczytaj koniecznie: Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski są parą!

Jaką matką jest Małgorzata Bela i jak wygląda jej życie u boku reżysera, Pawła Pawlikowskiego, z którym jest związana od ponad roku? Jak modelka połączy nową rolę z największą pasją – aktorstwem? Przeczytasz w nowym "Party".

 

Małgorzata Bela stanie na czele polskiej edycji "Vogue'a".

Małgorzata Bela
ANGELI/BE&W

 

Modelka i reżyser Paweł Pawlikowski od ponad roku tworzą parę.

Małgosia Bela, Paweł Pawlikowski spacerują po Cannes
Eastnews

Więcej na temat Małgorzata Bela
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30