Radosław Majdan nie zaprosi Dody na swój ślub z Małgorzatą Rozenek. Para niewiele zdradza mediom na temat przygotowań do tego wielkiego dnia i więcej na ten temat mówią osoby trzecie, niż sami zainteresowani. Jednak jedno jest pewne - była żona pana młodego - Doda, z pewnością nie znajdzie się na liście zaproszonych gości.

Reklama

Piosenkarka zdradziła na łamach "Faktu" pewną anegdotę z czasów, gdy jeszcze była partnerką Radka Majdana.

Pamiętam, jak kiedyś leżeliśmy na plaży w Izraelu, jeszcze jako młody, początkujący związek i ja oczywiście w swoim stylu zapytałam go: Jak się rozstaniemy i będziemy wiązać się z kimś innym, to myślisz, że zaprosimy się na swoje śluby? Radek odpowiedział na to: „Oczywiście, że nie! Więc pamiętaj, żeby mnie nie zapraszać, bo ja ciebie nie zaproszę". I to chyba wciąż aktualne... - powiedziała Doda.

A jaki jest stosunek Dody do nowego związku jej byłego męża?

Ale oczywiście życzę mu wszystkiego najlepszego! - wyznała na łamach "Faktu".

Sami zainteresowani nie komentują jak dotąd szczegółów swojego ślubu, ani listy gości...

Zobacz także

Przypomnijmy, że Doda i Radosław Majdan byli małżeństwem w latach 2005-2008. Ich związek cieszył się ogromnym zainteresowaniem mediów i fanów. Wiele osób doszukiwało się podobieństw do małżeństwa Davida i Victorii Beckham. Ale małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Doda po rozwodzie z Radkiem było związana z Nergalem, a następnie z Emilem Haidarem. Jednak nigdy powtórnie nie wyszła za mąż. Radosław Majdan znalazł zaś swoje szczęście u boku Małgorzaty Rozenek. Ślub tej pary odbędzie się jeszcze w tym roku i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych ślubów w polskim show-biznesie!

Zobacz też: Na razie nie zobaczymy programu Małgorzaty Rozenek! Co dalej z "Projekt Lady"?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Reklama

Doda nie będzie gościem na ślubie swojego byłego męża.

Reklama
Reklama
Reklama