Maja Sablewska i Zosia Ślotała o konflikcie Barbary Kurdej-Szatan i Joanny Horodyńskiej
ONS/East News

Kurdej Szatan najgorzej ubraną Polką? Tym razem oceniają Maja Sablewska i Zosia Ślotała

Maja Sablewska i Zosia Ślotała o konflikcie Barbary Kurdej-Szatan i Joanny Horodyńskiej
ONS/East News

Maja Sablewska i Zosia Ślotała skomentowały ostrą ocenę Joanny Horodyńskiej o Barbarze Kurdej-Szatan. Stylistka w programie "Aleja Sław" stwierdziła bowiem, że aktorka zasługuje na tytuł najgorzej ubranej Polki. Do słów Joanny Horodyńskiej odniosła się sama Kurdej-Szatan, która w żartobliwy sposób wyśmiała modową ekspertkę.

A jak styl Barbary Kurdej-Szatan i ostrą ocenę Joanny Horodyńskiej skomentowały Maja Sablewska i Zosia Ślotała? Panie w rozmowie z Faktem przyznają, że gwiazda TVP raczej nie zasługuje na miano "najgorzej ubranej Polki". Co jeszcze powiedziały?

 

Widziałam kilka stylizacji, ale stylizacje to nie jest styl jeszcze. Musiałabym ją chyba poznać, żeby zobaczyć czy ona ma styl. Myślę, że Joasia jest taką osobą, która lubi wbić kij w mrowisko i trzeba się do tego przyzwyczaić. Ja tam nie mam problemu jak ona akceptuje- bądź nie, jakieś moje ubiory, albo mój styl. Zatem uważam, że każdy ma prawo, żeby wypowiadać swoje opinię. Ja generalnie kojarzę Basię z reklamy Play i tam ma fajny styl- stwierdziła Sablewska.

Z ostrą oceną Joanny Horodyńskiej zdecydowanie nie zgadza się Zosia Ślotała.

Uważam, że Basia jest przesympatyczną dziewczyną, która nie zasłużyła sobie na te słowa- oceniła Zosia Ślotała.

 

Zgadzacie się z opinią Mai Sablewskiej i Zosi Ślotały? A może Waszym zdaniem gospodyni "Kocham Cię, Polsko" zasługuje na miano "najgorzej ubranej Polki"?

 

Zobacz także: Wróblewska wyśmiewa Kurdej-Szatan... "Przeżywa jak mucha pierwszą ciążę"

 

Maja Sablewska skomentowała ostrą ocenę Horodyńskiej o aktorce.

Zosia Ślotała nie zgadza się z opinią Joanny Horodyńskiej.

 

Basia Kurdej Szatan rzeczywiście jest najgorzej ubraną Polką?

Barbara Kurdej Szatan na otwarciu butiku Mokobelle

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13