A to niespodzianka! Maja Hyży jest w ciąży. Wokalistka pojawi się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2021/2021 w Zakopanem, a radosną nowinę przekazała na antenie TVP w trakcie wywiadu z prób do koncertu. U Mai widać już ciążowe krągłości. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Maja Hyży znów zostanie mamą!

Maja Hyży będzie jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką 2021/2022. Artystka pojawi się na scenie kilkukrotnie, a od kilku dni bierze udział w próbach. Na jednej z nich zaprezentowała... ciążowe krągłości, a to oznacza, że wkrótce zostanie mamą! Informację o ciąży Maja potwierdziła również w wywiadzie na antenie TVP.

AKPA

Maja Hyży ma już trójkę dzieci! Pora na czwarte

Maja Hyży jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym ma dwóch synów bliźniaków - 9-letnich Wiktoria i Alexandra. W lipcu 2020 roku Maja została mamą Antoniny, jej ojcem jest partner gwiazdy, Konrad Kozak. Cała trójka jest już w Zakopanem, a Hyży między przygotowaniami do Sylwestra czas poświęca właśnie im:

Nie jadą ze mną chłopcy, ale wiem że będą oglądali mamę przed telewizorem. Już mnie dopytują w co się ubiorę i czy już umiem wszystkie teksty utworów. Jestem teraz w bardzo komfortowej sytuacji, której nigdy nie miałam. Największym wsparciem dla mnie prócz moich dzieci jest mój Konrad. Moje występy na scenie są naszą wspólną pracą. Przyszły rok będzie pełen nowych wyzwań. - mówi Maja Hyży.

AKPA

Maja Hyży o partnerze, Konradzie

Maja Hyży z Konradem Kozakiem jest związana od 2020 roku. Długo ukrywała go przed mediami, aż w końcu coraz częściej zaczęła wstawiać wspólne zdjęcia z ukochanym:

Nigdy nie mogłam liczyć na takie wsparcie i pomoc w moich działaniach zawodowych jaką dał mi Konrad. Po raz pierwszy czuję, że mój mężczyzna jest ze mnie dumny - przekonuje piosenkarka.

mat. prasowe

Partner Mai często zajmuje się dziećmi podczas jej koncertów:

Zobacz także

Jeździmy razem na koncerty. Kiedy jestem na scenie on opiekuje się naszymi dziećmi, dopinguje mnie z widowni, podczas prób i samych przygotowań. Bez niego nigdy bym nie pogodziła pracy zawodowej z obowiązkami domowymi - dodaje artystka.

Zobacz także: Fani wspierają Maję Hyży po wstrząsającym wpisie: "W szoku jestem!"

mat. prasowe

Maja Hyży wraz z innymi artystami otworzy tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką 2021/2022 oraz razem z jednym z Kubą Szmajkowskim zaśpiewa przebój Dua Lipy i Eltona Johna „Cold Heart”. Czekacie na jej występ?

Reklama

Zobacz także: TYLKO U NAS: Wiemy, ile zarobi Jason Derulo za występ na Sylwestrze z Dwójką w TVP!

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama