Maja Hyży wychodzi ze szpitala

Maja Hyży urodziła! Młoda mama zdradziła imię maleństwa! 

Maja Hyży wychodzi ze szpitala

Maja Hyży urodziła! Wokalistka w rozmowie z mediami przyznała, że jej córeczka jest już na świecie. Jak informuje portal gala.pl młoda mama i jej pociecha czują się dobrze i wróciły już do domu. Maja Hyży wybrała dla swojej dziewczynki piękne imię Antosia! Spójrzcie na zdjęcia świeżo upieczonej mamy pod szpitalem! 

Maja Hyży po raz trzeci została mamą

Maja Hyży tuż przed weekendem opublikowała w sieci wpis, w którym przyznała, że szykuje się do szpitala. Gwiazda pokazała wówczas zdjęcie pokoiku, który urządziła dla swojej pociechy. Od tamtej chwili wokalistka nie pokazywała nowych zdjęć i nie zdradziła, czy jej dziecko jest już na świecie. Teraz w rozmowie z gala.pl Maja Hyży przyznała, że razem z córką wróciły już do domu.

Nasz Aniołek jest już z Nami. Antosia jest przepiękną, zdrową kruszynką- zdradziła Maja Hyży.

Przypominamy, że Maja Hyży jest już mamą bliźniaków - Wiktora i Alexandra. Teraz wokalistka urodziła trzecie dziecko. Artystka razem z córeczką wróciła już do domu. Spójrzcie na zdjęcia świeżo upieczonej mamy! Paparazzi uwiecznili, jak Maja Hyży razem z małą Antosią wychodzą ze szpitala. Zwróćcie uwagę na fotelik dziewczynki- okazuje się, że córka wokalistki podróżuje w foteliku Cybex Cloud Z i-Size model Spring Blossom Dark za ok. 1500 złotych. Ten sam model, tylko w jasnym kolorze, dla małej Laury wybrała również Anna Lewandowska. 

Serdecznie gratulujemy! 

Zobacz także: Ciężarne gwiazdy pod studiem "Pytania na śniadanie"! Monika Mazur i Maja Hyży zachwycają stylem!

Maja Hyży została mamą.

Maja Hyży wychodzi ze szpitala

Wokalistka urodziła córkę, Antosię.

Maja Hyży wychodzi ze szpitala

 

Więcej na temat Maja Hyży
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59