Magdalena Stępień w ostatnim czasie sporo podróżuje i nie ukrywa, że skupia się na sobie, aby odnaleźć spokój. Modelka chętnie chwali się relacjami z kolejnych podróży i właśnie wróciła z Dubaju i zdecydowała się odpowiedzieć na pytania internautów podczas Q&A. Stępień opowiedziała o współpracach, nowych projektach i zabrała też głos przy pytaniu o partnera. Co napisała?

Reklama

Magdalena Stępień została zapytana o mężczyznę

Magdalena Stępień mimo młodego wieku ma za sobą duży bagaż życiowych doświadczeń. Była gwiazda "Top Model" nie poddaje się i walczy o siebie, a także otacza się ludźmi, którzy mocno ją wspierają. Magdalena Stępień nie ukrywa też swojej wiary i mówi wprost, że jej synek też nad nią czuwa. A co dzieje się w życiu prywatnym modelki? Jedna z internautek zapytała wprost o mężczyznę w jej życiu.

Czy pojawił się u Pani w końcu jakiś mężczyzna?
- napisała wprost jedna z internautek

Magdalena Stępień, mimo że rzadko zabiera głos w tak prywatnych sprawach, teraz odpowiedziała i napisała:

Ja wiem, że wszyscy bardzo dużo chcieliby wiedzieć o moim życiu prywatnym, ale wybaczcie nie tym razem
- napisała wprost modelka
Magdalena Stępień o mężczyźnie
Instagram @ magdalena__stepien

Magdalena Stępień nie ukrywa, że obecnie znów cieszy się z życia i stara się otaczać dobrą energią, bo wie, że ma to ogromny wpływ na jej życie. Modelka skupia się na swoich pasjach i nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Kiedy przyjdzie na to odpowiedni moment, z pewnością poruszy też temat partnera. Jakiś czas temu modelka była łączona z Marcinem Hakielem, ale szybko okazało się, że łączy ich przyjaźń, a poznali się przez wspólnych znajomych.

Magdalena Stepień jak się czuje
Instagram @ magdalena__stepien

Niedługo po tym było głośno o zdjęciach paparazzi, na których Magdalena Stępień pojawiła się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny i razem wybrali się na miasto przed sylwestrem. Wygląda na to, że mimo wszystko Stepień nie chce publicznie poruszać tematu partnera.

Zobacz także
Magdalena Stępień imprezuje na mieście
Reklama

Zobacz także: Magdalena Stępień pogodziła się z Rzeźniczakiem? "Szkoda czasu na kłótnie i przepychanki"

Reklama
Reklama
Reklama