Okres świąteczno-noworoczny to moment, gdy chętniej spędzamy czas z bliskimi czy oddajemy się chwilom relaksu. Doskonale wie o tym Magdalena Stępień, która tuż przed Sylwestrem wybrała się na miasto. Wieczorny wypad spędziła w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Zobaczcie zdjęcia wykonane przez paparazzi.

Reklama

Tak Magdalena Stępień bawi się na mieście

Choć z pewnością wielu wiernych fanów jest ciekawych, jak gwiazdy spędzą tegorocznego Sylwestra, Magdalena Stępień postanowiła wyprzedzić imprezowe trendy i wybrała się na miasto już dzień wcześniej. Co ciekawe, podczas wyjścia czas spędzała z tajemniczym towarzyszem!

Podczas wieczornego wyjścia Magdalena Stępień postanowiła zaszaleć i wybrała na tę okazję wyraziste futro, które idealnie komponowało się z kreacją mini i długimi kozakami. Trzeba przyznać, że wyszło ... drapieżnie, ale stylowo. W pewnym momencie fotoreporterom udało się uchwycić również wymianę czułości między 32-latką i jej towarzyszem wieczoru. Czy ta miłość będzie miała szansę rozkwitnąć w nowym roku? To się okaże! Tymczasem zobaczcie galerię zdjęć z imprezowego wieczoru Magdaleny Stępień.

Reklama

Zobacz także: Magdalena Stępień pogodziła się z Rzeźniczakiem? "Szkoda czasu na kłótnie i przepychanki"

Reklama
Reklama
Reklama