Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć" Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka Magdalena Malicka - kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka Magdalena Malicka - kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
ONS.pl
1/5
Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
ONS.pl

 

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Karolak i Viola Kołakowska po wielu latach związku, postanowili się w końcu rozstać. Choć para ma dwójkę dzieci - Lenę i Leona - od lat przechodziła wiele kryzysów, schodziła się i rozstawała. Teraz każde z nich układa sobie życie z kimś innym. Najpierw mówiło się, że Viola ma nowego chłopaka, a teraz głośno jest o nowym związku Tomasza Karolaka. Aktor na premierze filmu "7 uczuć" Marka Koterskiego, w którym gra jedną z głównych ról, pojawił się z nową partnerką. Kim jest piękna Magdalena Malicka, z którą pojawił się na ściance? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Tomasz Karolak pokazał nową partnerkę na premierze "7 uczuć"! Zobacz, kto przyszedł! ZDJĘCIA

2/5
Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

Para okazywała sobie publicznie uczucia i nie ukrywała, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Kim jest nowa dziewczyna aktora? 

3/5
Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Instagram

Kim jest kobieta, z którą Karolak pojawił się na premierze? To 39-letnia modelka, Magdalena Malicka. Nowa dziewczyna aktora nie boi się odważnych sesji, a na jej Instagramie pełno jest jest roznegliżowanych zdjęć. Modelka próbowała też swoich sił na muzycznym rynku - wydała płytę "A.M.B.A.". W przeszłości Dziun ( taki jest jej pseudonim) spotykała się z raperem Tede. 

Myślicie, że związek z Karolakiem to coś poważnego? 

4/5
Magdalena Malicka - kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Instagram

Magdalena Malicka - oto nowa dziewczyna Tomasza Karolaka.

5/5
Magdalena Malicka - kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Instagram

Magda chętnie pokazuje na Instagramie swoje zdjęcia z różnych sesji. 

Więcej na temat Tomasz Karolak