Magdalena Lamparska w programie Dzień Dobry TVN
East News

Wspaniała wiadomość! Magdalena Lamparska i jej partner Bartek Osumek wzięli ślub! O tym, że zakochani powiedzieli sobie sakramentalne TAK poinformowała sama aktorka, która opublikowała w sieci piękne zdjęcia z uroczystości. Okazuje się, że gwiazda zdecydowała się na organizację ślubu za granicą. Zobaczcie tylko gdzie zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską i jak prezentowała się Magdalena Lamparska! 

Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia ze ślubu

Magdalena Lamparska i dziennikarz Bartek Osumek są parą już od kilku lat. We wrześniu 2017 roku aktorka i dziennikarz zostali rodzicami - na świecie pojawił się wówczas ich syn, Tymoteusz. Teraz okazuje się, że Magdalena Lamparska i jej partner są już po ślubie! Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcia z uroczystości, która odbyła się we Watykanie. Internauci ruszyli z gratulacjami.

- Cudownie. Wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia 💛
- Jeeeeju jak pięknie!! 🙊🌸😍 życzę wszystkiego co najlepsze! :)
- Ale pięknie!!! ❤️ Gratulacje ❤️

Zobaczcie piękne zdjęcia ze ślubu pary. Magdalena Lamparska wyglądała obłednie! Aktorka miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Violę Piekut. 

Młodej Parze sedrecznie gratulujemy!

Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia ze ślubu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytanie z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian Bracia: starajcie się o większe dary: a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. Oto słowo Boże. @bartekosumek #najwspanialszymążnaświecie 📷 @patrykbrulinskifotografia

Post udostępniony przez Magdalena Lamparska (@magdalamparska)

 

Aktorka wybrała kreację od Violi Piekut.

Magdalena Lamparska w sukni ślubnej
Instagram

 

Więcej na temat Magdalena Lamparska