Magda Wójcik na plaży w topie

Tęsknicie za Magdą Wójcik z ostatniej edycji "Big Brothera"? Madzia wygrała hitowy program i w ekspresowym tempie zyskała ogromną popularność. Teraz okazuje się, że o zwyciężczyni "Big Brothera" już wkrótce znów będzie głośno. Dlaczego? Okazuje się, że Madzia weźmie udział w kolejnym hicie TVN! W jakim programie ją zobaczymy? Tego się chyba nie spodziewaliście!

Magda Wójcik wygra kolejne show TVN?

Według doniesień "Super Expressu" Magda Wójcik już wkrótce weźmie udział w nagraniach do kolejnej edycji programu "Azja Express"! Dziennik poinformował, że zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Bothera" pojawi się w najnowszej odsłonie hitowego show z udziałem gwiazd. Emisja produkcji TVN jest zaplanowana na wiosnę 2020 roku. A z kim Madzia wystąpi w show? Tego wciąż nie wiadomo, ale ponoć to Oleh Riaszeńczew ma towarzyszyć Madzi Wójcik w "Azji Express"! 

Będziecie oglądać nową edycję show? Myślicie, że Madzia wygra? 

Przypominamy, że kolejnej odsłony programu nie poprowadzi już Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka już na początku roku poinformowała, że nie pojawi się w nowej edycji "Azji Express". Kto ją zastąpi? Ostatnio portal plejada.pl donosił, że miejsce Agnieszki zajmie Daria Ładocha! Równie głośno mówi się o Małgorzacie Rozenek.

Zobacz także: Oleh z "Big Brothera" skomentował brak czułości na wspólnych zdjęciach z Madzią! Czy są jeszcze razem?

Magda Wójcik wystąpi w kolejnym programie TVN.

Madzia, Magda Wójcik z Big Brothera w Chorwacji
Instagram

Według medialnych informacji zwyciężczyni "Big Brothera" pojawi się w nowej edycji show "Azja Express"! 

Magda Wójcik w zielonym kombinezonie pod studiem Dzień Dobry TVN

 

Więcej na temat Magda Madzia Wójcik