Maciej Rybus drugi ślub
Instagram

Maciej Rybus i jego ukochana, Lana drugi raz stanęli na ślubnym kobiercu. Para powiedziała sobie "tak" w kościele św. Leonarda w Łowiczu. Piłkarz jest tam honorowym obywatelem miasta.

Pierwszy ślub pary miał miejsce we Władykaukazie, jednak na uroczystości zabrakło bliskich Rybusa. Rodzina nie zdążyła na czas wyrobić wiz, jednak teraz odpowiednie dokumenty nie stanowiły żadnego problemu. 

Zobaczcie, jak Lana wyglądała w sukni ślubnej. 

1/5
lana rybus
instagram

Tuż przed uroczystością Lana na swoim Instagramie pochwaliła się pięknym makijażem. Żona Rybusa postawiła na złoto-brązowe oko a usta podkreśliła jasnym błyszczykiem. Lana prezentowała się bardzo pięknie, internauci zachwycili się panną młodą! Na jaką suknię się zdecydowała? Zobaczcie poniżej.

Zobacz także: Zostawił w Polsce narzeczoną i... poślubił piękność z Osetii! Niezwykła miłosna zmiana Macieja Rybusa

 

2/5
Maciej Rybus drugi ślub
Instagram

Lana zdecydowała się na długą suknię, która pięknie podkreślała jej sylwetkę. Panna młoda wybrała dla siebie głęboki dekolt, a ramiona pozostawiła odkryte. W przeciwieństwie do pierwszego ślubu, suknia była bardzo odważna i nowoczesna.

3/5
Maciej Rybus drugi ślub
Instagram

Na ślubie pary nie zabrakło synka gwiazd, który urodził się w październiku ubiegłego roku. Malutkim Robertem opiekowali się bliscy. 

4/5
Maciej Rybus i Lana
Instagram

Maciej Rybus też pochwalił się na Instagramie.

- Ślub po raz drugi tym razem w Polsce. To był kolejny najpiękniejszy dzień w moim wspólnym życiu z Laną. PS. spokojnie już jutro wracam na zgrupowanie i dlatego także dzisiaj nie było mnie na treningu - napisał sportowiec. 

Więcej na temat Maciej Rybus