Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Maciej Rybus z żoną
Twitter/Maciej Rybus
Newsy

Zostawił w Polsce narzeczoną i... poślubił piękność z Osetii! Niezwykła miłosna zmiana Macieja Rybusa

* Gdy Maciej Rybus wyjeżdżał rok temu do Moskwy zostawił w Polsce narzeczoną.

* Na początku tego roku piłkarz zaręczył się z Rosjanką, Laną. A w marcu wziął z nią ślub! Spodziewają się dziecka.

* Plotkuje się, że gdy Rybus poznał Lanę, wciąż był jeszcze z Natalią.

* O tym, że reprezentant Polski ma nową partnerkę narzeczona miała się dowiedzieć z... prasy i mediów społecznościowych.

 

Gdy w przyszłości nasi piłkarze będą wspominać to, co zdarzyło się w 2018 roku w Rosji, na myśl będą im przychodzić słowa: „klęska”, „wstyd”, „upokorzenie”. Jedynym zawodnikiem, który może mieć ciepłe wspomnienia, jest Maciej Rybus (28). Nie dlatego, że podczas mundialu błysnął talentem, bo grał słabo, tak jak jego koledzy. Ale przeżył tam też mnóstwo pięknych momentów – na początku roku dowiedział się, że zostanie ojcem, w marcu wziął ślub, a w maju razem z Lokomotiwem Moskwa zdobył tytuł mistrza Rosji. Jesienią czeka go jeszcze jedno cudowne wydarzenie: jego żona Lana, która teraz jest w szóstym miesiącu ciąży, urodzi. Czy będą to, jak głosi plotka, bliźnięta, tego nie wiadomo, bo para do tej pory nie potwierdziła tej informacji.

Zobacz: Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę...

Wiadomość o tym, że Maciej bierze ślub z piękną Rosjanką, zdumiała jego znajomych. Powód? Kiedy w lipcu ubiegłego roku piłkarz wyjeżdżał do Moskwy, w Polsce została jego narzeczona Natalia Czubaj.

CZYTAJ DALEJ POD WIDEO

 

Dziewczyna Rybusa dowiedziała się o jego ślubie z... mediów! Historia tego rozstania to gotowy materiał na film!

Ślub Rybusa wart miliony

O tym, jak doszło do rozstania z Natalią, piłkarz nie zająknął się dotąd ani słowem. Chętnie za to dzieli się szczegółami swojego związku z Laną. Pod koniec stycznia opublikował na Twitterze zdjęcie z ich wspólnej podróży do Barcelony. Kilka dni później zamieścił fotografię pierścionka zaręczynowego z imponującym brylantem, a pod nią komentarz: „Powiedziała »Da«”. Miesiąc później Lana i Maciej byli już małżeństwem.

„Wszystko potoczyło się szybko, ale młodzi są szczęśliwi i wierzą, że uda im się stworzyć szczęśliwy i trwały związek”, mówi znajomy pary.

Sama Lana też przyznaje, że uczucie między nią i polskim piłkarzem rozkwitło błyskawicznie. 

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotiwem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu”, zdradziła w wywiadzie dla osetyjskiej gazety „Słowo”.

Państwo młodzi pobrali się 18 marca 2018 roku we Władykaukazie.

„Pierwsze uroczystości odbyły się z zachowaniem ogromnego szacunku i skrupulatności wobec narodowych obyczajów Osetii”, donosiła lokalna prasa.

Na ślub w cerkwi Lana włożyła bogato zdobiony, tradycyjny strój, ale na weselu pojawiła się w koronkowej sukni, która podkreślała jej zgrabną figurę.

Lana Rybus

 

Huczne przyjęcie odbyło się w hotelu Grand Alexander. Na imprezę młodzi przyjechali wartym ponad pół miliona euro rolls-royce’em phantomem VIII, eskortowanym przez trzech jeźdźców ubranych w tradycyjne stroje osetyjskie. Pierwszy taniec Maciej i Lana zatańczyli do utworu Eda Sheerana „Perfect”. Potem ona wykonała osetyjski taniec ślubny, a on lezginkę – ludowy taniec kaukaski.

Niestety, na uroczystości nie było rodziny i przyjaciół Macieja, którzy nie zdążyli zorganizować wiz. Dlatego Maciej i Lana chcą urządzić jeszcze jedno wesele, w Polsce, i zaprosić na nie tych, którzy nie dotarli do Osetii. Podobno ma się ono odbyć jeszcze w te wakacje. 

 

Tajemnicze rozstanie Rybusa

Fani Macieja Rybusa cieszą się jego szczęściem, ale też zastanawiają się, dlaczego rozstał się z poprzednią partnerką, modelką Natalią Czubaj. Był z nią związany od 2009 roku i wszyscy byli przekonani, że to ona zostanie jego żoną. Plotkuje się, że gdy Rybus poznał Lanę, wciąż był jeszcze z Natalią. O tym, że jej ukochany ma nową partnerkę, Czubaj dowiedziała się podobno z... prasy i mediów społecznościowych.

Nigdy nie skomentowała publicznie rozstania z Maciejem, ale na początku roku zamieściła na Instagramie sugestywny wpis. Życzyła w nim swoim znajomym „Umiejętności odchodzenia z klasą tam, gdzie rozdział się kończy”.

Czyżby kierowała te słowa właśnie do Macieja?

 

Maciej Rybus z żoną:

Dwie suknie żony Macieja Rybusa

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Célia Jaunat na wakacjach
Instagram
Newsy
Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak jednym filmikiem z wakacji wywołali burzę. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pięknej WAG! Ale SEXY!
Robert Lewandowski
EastNews
Newsy
Na Roberta Lewandowskiego lecą kolejne gromy! Znany magazyn piłkarski bez litości: „Jego cechy przywódcze nie istnieją”!

Jest też o pocałunkach z Anią...

Anna Lewandowska
Newsy
Rozczochrana i... bez zębów! To ZDJĘCIE Ani Lewandowskiej to hit!

Jak kiedyś wyglądała?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner