Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Domówka u Dowborów
Newsy

Maciej Dowbor opowiedział o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość"! "Z tą wieśniarą, to ja nie chcę"

Maciej Dowbor opowiedział o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość"! "Z tą wieśniarą, to ja nie chcę"

To niezwykła para, pełna energii i kąśliwego humoru. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają do siebie dużo dystansu, co udowadniają m.in. w swoich słynnych już "domówkach", które nagrywają od czasu wybuchu epidemii koronawirusa. To również za nie otrzymali nagrodę specjalną "Party" w kategorii #ZawszeRazem.

Podczas ostatniego live opowiedzieli trochę o tym jak ważny jest dla nich serial "M jak miłość"! Jak się okazuje, para poznała się... na jego planie. A wiąże się z tym niesamowita historia!

Zobacz także: Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki!

Bądź zawsze przygotowana na poznanie miłości życia - zgarnij kody rabatowe Zalando Lounge i zamów piękne stylówki w świetnych cenach.

Dlaczego Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie pokazują twarzy córek? Mają jeden ważny powód

Maciej Dowbor o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość"

W ramach ostatniej „domówki” Joanna Koroniewska połączyła się ze swoim mężem, który był akurat w trasie. Po wymianie uszczypliwości nawiązali do 20-lecia serialu „M jak miłość”, którą produkcja i widzowie świętowali w ostatnim tygodniu. Joanna Koroniewska grała w nim jedną z głównych ról - Małgosi.

A co wspólnego miał z nią Maciej Dowbor?

Uświadomiłem, że ten serial sporo zmienił w naszym życiu. I gdyby nie serial to pewnie byśmy się poznali, ale nie mielibyśmy okazji rozwinąć naszej znajomości - mówił. - Uważam, że gdyby nie serial, to byśmy się nie poznali bliżej.

Jak się okazuje, para ma... nagranie z momentu swojego poznania! Jak to możliwe?

Ja pojechałem na zdjęcia nagrywać "Kulisy M jak miłość". Nigdy wcześniej i nigdy później żaden mój program nie miał tak wysokiej oglądalności. Nagrywałem ze wszystkimi aktorami. I któregoś razu powiedziano, "musisz nagrać z tą, bo ona gra jedną z głównych ról". Powiedziałem, że z tą wieśniarą to ja nie chcę. To dlatego, że miałaś takie zdjęcie wsiowe - śmiał się Dowbor. - Przyjeżdżam, a na dzień dobry siedzi naburmuszona blondyna-wieśniara i mówi do mnie: "spóźniłeś się". 

Jesteś jedynym dziennikarzem, na którego tyle czekałam - wtrąciła Koroniewska.

Gdybyś częściej na ludzi czekała, to byś więcej z tego życia miała. A zobacz, raz poczekałaś i dwójka dzieci, ciepły dom, fantastyczny partner życiowy. Same zalety - żartował Maciej.

Jak się okazało, wydawczyni "Kulis" już w trakcie wywiadu zobaczyła, że między Joanną i Maciejem coś iskrzy. Powstało dużo fajnego materiału zdjęciowego, na którym widać wzajemną chemię. 

Potajemnie wymontowała te próby i duble i po nastu latach mamy film z naszego poznania - przyznała Joanna.

To najpiękniejsza rzecz jaki mamy w życiu, poza naszymi dziećmi - stwierdził Maciej.

Czy para zdecyduje się kiedyś pokazać to nagranie? Mamy nadzieję, że tak! 

Joanna Koroniewska o powrocie do
Instagram

A to cała relacja:

Domówka u Dowborów
Newsy
Ile Dowborowie zarobili na swojej domówce"? Urodzinowy wywiad "Party"
Ile Dowborowie zarobili na swojej domówce"? Urodzinowy wywiad "Party"

Po wybuchu pandemii koronawirusa „Domówka u Dowborów” stała się wytchnieniem dla wielu fanów aktorskiej pary w trudnym czasie. Za podtrzymywanie na duchu z humorem i wdziękiem Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygrali w plebiscycie magazynu „Party” w kategorii #ZawszeRazem. Przy okazji udzielili nam wywiadu i opowiedzieli o swoich „Domówkach”. Czy zarabiali na nich w trudnym czasie? Zobacz także:   Zdjęcia Joanny Koroniewskiej z wypiętą pupą robią furrorę w sieci! „Teraz nawet hejter nie wie, co napisać” Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w wywiadzie dla „Party” Po wybuchu pandemii wiele osób bało się nie tylko o zdrowie, ale też finanse. Utrata pracy, brak możliwości zarabiania… W trudnej sytuacji znalazło się wiele grup zawodowych, w tym również artyści. Jak się okazuje, Joanna i Maciej również byli pełni obaw. - Oczywiście, byłem przerażony. Zrezygnowałem z jakichkolwiek wydatków, które nie były niezbędne. Wciąż nie wiem, czy nasza branża wróci do normalności - mówi Dowbor. A jego żona dodaje:  - Jakiś czas temu, głównie po to, aby spędzać z dziećmi więcej czasu, postawiłam wszystko na jedną kartę – zrezygnowałam z udziału w tasiemcach i skupiłam się tylko na teatrze. A na początku pandemii zamknięto właśnie teatry. Straciłam grunt pod nogami. Nagle okazało się, że wszystko, w co uwierzyłam i czemu oddałam serce, kończy się i nie wiadomo, kiedy wróci - mówi. Wtedy też narodził się pomysł „domówek”, czyli wirtualnych spotkań ze znajomymi z show-biznesu. - To była świetna odskocznia od problemów, bo przecież z dnia na dzień straciliśmy pracę - mówi Joanna. Sukces spotkań w sieci był tak duży, że… pojawiły...

Joanna Koroniewska  Basia Kurdej-Szatan
Newsy
Basia Kurdej-Szatan namawia Joannę Koroniewską do powrotu do "M jak miłość"! Jest odpowiedź
Małgosia Mostowiak wróci do "M jak miłość"? Zaskakująca rozmowa Barbary Kurdej-Szatan z Joanną Koroniewską!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor organizują na Instagramie „Domówki u Dowborów”, na które zapraszają do wspólnych rozmów znajomych aktorów. Ostatnio na słynnej domówce u Małgosi z „ M jak miłość ” gościła Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia. Kiedy do rozmowy dołączyła Basia Kurdej-Szatan od razu pojawił się temat serialu. Aktorka namawia Joannę Koroniewską na powrót do "M jak miłość"! Co odpowiedziała serialowa Małgosia?  Barbara Kurdej-Szatan chce, aby Joanna Koroniewska wróciła do "M jak miłość"? Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się podczas rozmowy tylko po to, aby złożyć Julii Wróblewskiej życzenia z okazji Dnia Dziecka. Jednak ten fakt sprawił, że Joanna Koroniewska zdecydowała się na szczere wyznanie i powiedziała wprost, że zazdrości relacji Joanny Chodakowskiej z  Zosią i Wojtkiem: Prawda jest taka, że jak ona tak mówi "córeczko" to aż serce mnie boli! Rozumiesz? Zaczynam być zazdrosna! Co ona tam z tobą robiła? Naprawdę cię tak przytulała i lubiła? -  powiedziała Joanna Koroniewska. Po tym wyznaniu Basia Kurdej-Szatan napisała w komentarzu,  żeby Joanna Koroniewska wróciła do serialu: Już to mówiłam, wracaj do serialu i będziemy walczyć! Będzie wesoło! To wywołało spore zaskoczenie, tym bardziej, że Joanna Koroniewska dodała, że to nie pierwszy raz kiedy Basia Kurdej-Szatan namawia ją na powrót: Baśka mnie bardzo namawia, to prawda - powiedziała wprost serialowa Małgosia. Stanowcza odpowiedź Joanny Koroniewskiej jasno stawia sprawę. Na powrót Małgosi raczej nie mamy co liczyć! Ale ja się nie wybieram, żeby nie było... - dodała na koniec Joanna Koroniewska.  Aktorka tym...

Joanna Koroniewska o powrocie do "M jak miłość"
Instagram
Newsy
Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki!
Do ewentualnego powrotu do M jak miłość postanowiła odnieść się sama Joanna Koroniewska. Co powiedziała?

Spekulacje o powrocie Joanny Koroniewskiej do serialu „ M jak miłość ” pojawiają się od dawna. Grana przez nią Małgosia nie została uśmiercona, więc wątek jest cały czas otwarty, a tym samym powrót ciągle możliwy. Czy najmłodsza córka Mostowiaków rzeczywiście może wrócić? Spekulacje odżyły po  komunikacie produkcji serialu z tego tygodnia z okazji 20-lecia "M jak miłość". "Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona. Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej „Myszeczki“ Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu. Pytanie tylko, czy z twarzą Joanny Koroniewskiej?" Do ewentualnego powrotu postanowiła odnieść się również sama Joanna Koroniewska . Co powiedziała? Zobacz także: Ile Dowborowie zarobili na swojej domówce"? Urodzinowy wywiad "Party" Małgorzata Koroniewska o powrocie do "M jak miłość" Joanna Koroniewska odniosła się do spekulacji o jej powrocie do serialu podczas jednej z ostatnich "domówek". Słynne spotkania Dowborów ze znajomymi artystami są od miesięcy hitem w sieci. To dzięki pełnym humoru wirtualnym relacjom Joanna i jej mąż Maciej wygrali w plebiscycie magazynu „Party” w kategorii #ZawszeRazem. Podczas jednej z ostatnich "domówek" Joanna Koroniewska rozmawiała m.in. z Małgorzatą Pieńkowską, grającą w "M jak miłość" Marię. Jeden z oglądających relację na Instagramie Joanny zapytał ją o powrót do "M jak miłość". Z tego, co mi wiadomo, na razie nie wróci, mówię tu o sobie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner