M jak miłość odc. 1380 Katarzyna Cichopek zdradziła płeć dzieci Kingi z "M jak miłość" M jak miłość odc. 1380 M jak miłość odc. 1380
M jak miłość odc. 1380
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość odc. 1380
MTL Maxfilm

Katarzyna Cichopek zdradziła płeć dzieci Kingi i Piotrka z "M jak miłość"! W jednym z ostatnich odcinków hitowego serialu o rodzinie Mostowiaków Zduńscy po raz pierwszy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami bliźniąt. Ciężarna Kinga i Piotrek podczas kontrolnej wizyty u lekarza usłyszeli, że czeka ich podwójne szczęście.

Będę miała... bliźniaki?- Kinga nie ukrywała zaskoczenia.

Bez cienia wątpliwości!- ocenił lekarz Zduńskiej. 

Fani "M jak miłość" z pewnością zastanawiają się, jakiej płci będą dzieci Kingi i Piotrka... Teraz jednak Katarzyna Cichopek, która od 18 lat wciela się w Kingę, zdradziła wielką tajemnicę! Zobaczcie jej zdjęcie z planu "MjM" i wpis, w którym zdradza płeć swoich serialowych dzieci!

 

Zobacz także: Nowi bohaterowie w "M jak Miłość"! Czy Iza przeżyje wypadek? Mamy ZDJĘCIA z serialu i OPIS nowych odcinków!

2/4
Katarzyna Cichopek zdradziła płeć dzieci Kingi z "M jak miłość"
Instagram

Okazuje się, że Kinga urodzi... dwie dziewczynki! Całą tajemnicę zdradziła Katarzyna Cichopek, która opublikowała zdjęcie z planu "M jak miłość".

Ups...czyżbym zdradziła zbyt wiele? 😉😁 #serial #dwie #dziewczynki #twins #blizniaki #pregnant @mjakmilosc.official #emeczka #kids #happy #motherhood- napisała pod zdjęciem.

Jak na wpis Kasi Cichopek zareagowali fani? Nie wszyscy internauci uwierzyli, że serialowa Kinga urodzi bliźniaczki! Zobaczcie co pisali! 

3/4
M jak miłość odc. 1380
MTL Maxfilm

Niektórzy internauci podejrzewają, że serialowa Kinga jednak urodzi chłopca i dziewczynkę, a wpis Katarzyny Cichopek to tylko żart. 

Nie wydaje mi się to zbyt proste 🤔 będzie parka

 

Obstawiam, że będzie parka😃😃 dwa różowe baloniki dla zmyłki 🤨

 

Może tak A może nie 😁 zawsze to mogą być gotowe do powieszenia balony A niebieskie gdzieś dalej 😂😍- pisali fani aktorki. 

4/4
M jak miłość odc. 1380
MTL Maxfilm

Myślicie, że Kinga rzeczywiście urodzi dwie córki? 

Więcej na temat M jak miłość