Żona Borysa Szyca po wakacjach urządziła dla całej rodziny piękny ogród w ich domu na Saskiej Kępie. Justyna Nagłowska-Szyc wcale nie przejmuje się, że już czas wracać do szkoły. Wyznała, że nie smuci ją koniec urlopu, bo kocha wracać do swojego domu, gdzie czuje się nadal trochę jak na wakacjach. Taki miała pomysł, gdy zaczęła urządzać rodzinną " strefy do relaksu na powietrzu". Tylko zobaczcie tę zachwycającą przestrzeń!

Reklama

Zobacz także: Borys Szyc pokazał córkę ze związku z Anną Bareją. Sonia ma już 16 lat!

Luksusowy dwupoziomowy ogród Borysa Szyca

Justyna Nagłowska-Szyc należy do tych gwiazd, które chętnie chwalą się w mediach społecznościowych szczegółami swojego życia. Na jej śledzonym przez ponad 63 tys. osób instagramowym koncie regularnie pojawiają się urocze kadry z jej życia rodzinnego, wspomnienia z wakacji, czy modowe inspiracje. Tym razem ukochana żona Borysa Szyca pochwaliła się w sieci swoim imponującym ogrodem. Jak się okazuje, jest dwupoziomowy!

Urządzałam je etapami i po trzech latach mogę ze spokojem i uczuciem spełnienia stwierdzić, że to już ????????❤️ Stworzyłam dla naszej rodziny dwie przestrzenie do odpoczywania, i jedzenia.

Tak wygląda dolny ogród Borysa Szyca

Justyna Nagłowska-Szyc, ukochana żona Borysa Szyca, twierdzi, że dbanie o dom to jest jej wielka pasja. Dwupoziomowy ogród urządzała etapami, teraz pochwaliła się efektem końcowym. Celebrytka stworzyła dla swojej rodziny kilka przestrzeni do odpoczynku oraz przyjmowania gości. Najbardziej dumna jest z tzw. koszy odosobnienia oraz huśtawki, identycznej, jaką pamięta z dzieciństwa u swojej babci, znajdujących się w dolnym ogrodzie.

Dolny ogródek to już kompletny relaks. Parę stref. Ta boho z paletami i poduchami pomieści nas wszystkich i jeszcze gości. Ustawiłam na trawie też dwa „kosze odosobnienia”, jeśli ktoś chce pobyć na uboczu. No i huśtawka ogrodowa, spełnione właśnie marzenie z dzieciństwa. Ustawiona blisko miejsca, gdzie bawi się Henio, żeby mieć go na oku" - zachwyca się swoim ogrodem Justyna Nagłowska-Szyc.

INSTAGRAM @jus_naglowska

Dolny ogródek w domu Borysa Szyca jego żona przeznaczyła na relaks. Jest tam kilka stref, jak wspomniana wcześniej jej wymarzona huśtawka, czy siedzisko w stylu boho, które wykonała niedużym kosztem, bo użyła do tego palet.

Zobacz także

Jest nas sporo, a teraz każdy może znaleźć sobie swoje miejsce i nie musimy odpoczywać „na kupie” , co sobie czasami (szczególnie po wakacjach w dużej grupie ludzi) bardzo cenię ???? - opowiada na Instagramie żona Borysa Szyca.

INSTAGRAM @jus_naglowska

Justyna chwali się, że całe urządzanie zaczęło się od tego, że znalazła dwa dywany w kolorze terakoty. Nie zabrakło też boho dodatków, takich jak lusterka czy plecione makramy. A jak wygląda wyższy poziom ogrodu?

Zobacz także: Tak mieszka Agnieszka Włodarczyk! Lampa w jej jadalni to hit aranżacyjny

Tak wygląda górny ogród Borysa Szyca

Górny "ogród" to imponujących rozmiarów drewniany taras, na którym tuż obok donic z pięknymi roślinami nie zabrakło miejsca do przyjmowania gości. W centralnym miejscu patio znalazł się imponujących rozmiarów stół, nad którym żona Borysa zawiesiła sztuczne kwiaty. Jak sama przyznała, marzyła o tym, by były prawdziwe, ale spływająca z doniczki woda skutecznie odwiodła ją od tego pomysłu.

Górny taras, to taki jakby dodatkowy pokój w domu, tylko na zewnątrz. Jemy tu wspólne posiłki i listki mojej kochanej brzozy nam pięknie szeleszczą nad głowami" - zachwyca się żona aktora.

INSTAGRAM @jus_naglowska
Reklama

Justyna twierdzi, ze dla Borysa Szyca zorganizowała raj.


Inspirujcie się i upiększajcie swoje przestrzenie, bo przecież relaks jest bardzo ważny, a odpoczynek to nie jest lenistwo ????. Ja już nie muszę nigdzie chodzić. Mam swój raj. ????????☀️ Nic mnie tak nie cieszy i nie spełnia jak urządzanie domu. Mogę spędzać na tym długie godziny. To mój relaks. (...) Jestem zachwycona efektem"- nie kryje radości Nagłowska.

Instagram @borys.szyc
Reklama
Reklama
Reklama