Borys Szyc pokazał córkę Sonię na Instagramie w związku z jej szesnastymi urodzinami. Sonia Szyc to córka Borysa Szyca i Anny Bareji, urodziła się w styczniu w 2015 roku. Trudno uwierzyć, że dziś ma już szesnaście lat! Szyc opublikował w mediach społecznościowych kilka niepublikowanych dotąd nigdzie zdjęć z jego prywatnego archiwum oraz złożył córce wyjątkowe życzenia:

Reklama

Jak to możliwe...16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to co kochasz. Na ostatnim zdjęciu widać, co kochasz najbardziej... a ja najbardziej kocham Ciebie! Sto lat - napisał Borys Szyc pod zdjęciem.

Dołączamy się do życzeń! Wszystkiego najlepszego, Soniu!

Zobacz także: QUIZ! Dopasuj gwiazdę do... imion jej dzieci! To trudniejsze niż myślicie

Tak wygląda obecnie 16-letnia córka Borysa Szyca.

Sonia, córka Borysa Szyca, ma konto na Instagramie. Wrzuca na nie czasem swoje nagrania. Sonia śpiewa i gra na gitarze. Ma prawdziwy talent - myślicie, że za jakiś czas nagra własny kawałek?

Zobacz także

Tak Sonia wyglądała kiedy była jeszcze małą dziewczynką.

Archiwum prywatne Borysa Szyca

Dziś Sonia Szyc jest już nastolatką. Wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę.

Sonia Szyc, córka Borysa Szyca
Reklama

Tak wygląda mama Soni, Anna Bareja. Aktor się z nią rozstał, jednak ze względu na dobro dziecka, para utrzymuje ze sobą kontakt i jest w dobrych relacjach do tej pory.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama