Łukasz Darłak o paradzie równości

Ostatnie dni w domu Wielkiego Brata były wyjątkowo emocjonujące. Zaledwie kilka dni przed wielkim finałem najnowszej edycji "Big Brothera" Magda, Igor, Bartek i Radek dowiedzieli się, kto wcześniej nominował ich do opuszczenia programu. Najbardziej zaskoczona była Magda, która dopiero teraz dowiedziała się, że kilkukrotnie głosował na nią... Oleh! 

Jestem w szoku- przyznała Magda. 

Oleh był wściekły, kiedy okazało się, że Magda dowiedziała się o jego nominacjach. Teraz całą sytuację skomentował także Łukasz, który w mocnych słowach ocenił zachowanie Oleha i pozostałych uczestników show. 

Łukasz komentuje zachowanie Oleha

Łukasz i Oleh nie nazwiązali zbyt dobrych relacji w domu Wielkiego Brata. Oleh był wściekły, że Magda, z którą miał romans w programie, zaprzyjaźniła się z Łukaszem i spędzała z nim tak wiele czasu. Teraz Łukasz w rozmowie z portalem plotek.pl skomentował informacje o tym, że Oleh nominował Magdę do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Dostało się również pozostałym uczestnikom show!

Oceniali ją, krytykowali, ulepszali na każdym kroku. Mieli czelność sądzić, że wiedzą, jakie życie byłoby dla Magdy lepsze. Niestety, tym samym pokazując swoją pychę i zadufanie w sobie. Dziwiło mnie zachowanie Olka, bo nigdy nie stawał w obronie ukochanej, ale zawsze opowiadał się po stronie kumpli- powiedział w rozmowie z portalem. Wydaję mi się, że miłość polega na bezwarunkowej akceptacji drugiej osoby, z jej wadami i zaletami.

Zgadzacie się z ostrą oceną Łukasza? A może przesadził? Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę (16 czerwca) odbędzie się wielki finał najnowszej edycji "Big Brothera". 

Łukasz skrytykował zachowanie kolegów z "Big Brothera".

Łukasz Darłak w programie Big Brother
East News

Darłak stanął w obronie Magdy.

Oleh i Magda w Big Brotherze
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Big Brother