Łukasz Jemioł na aplikacji dla gejów
ONS

"Twoje Imperium" zrobiło coming out Jemiołowi?

Łukasz Jemioł na aplikacji dla gejów
ONS

Temat homoseksualistów w polskim show-biznesie jest jednym z tych, które wzbudzają bardzo dużo komentarzy - mamy bowiem niewielu celebrytów, którzy otwarcie "przyznali" się do bycia gejem, medialnych lesbijek też raczej nie uświadczymy zbyt często. Co innego dyskusje w kuluarach - tutaj robi się już naprawdę gorąco. Przypomnijmy: "Znani geje się mnie boją. Tych nazwisk jest dużo"

Tabloidy, nawet mając przesłanki, zazwyczaj unikają tego tematu lub poprzestają na delikatnych sugestiach i rzadko decydują się na głośne nagłówki, choć oczywiście nie brakuje wyjątków. Teraz jednak kij w mrowisko postanowiło włożyć "Twoje Imperium", który tego typu sugestie kieruje pod adresem znanego polskiego projektanta. Tygodnik opublikował bowiem artykuł mówiący o tym, iż Łukasz Jemioł szuka za pośrednictwem "portalu internetowega dla gejów" nowego faceta.
 

Jego kreacje noszą takie gwiazdy, jak Anja Rubik, Alicja Bachleda-Curuś i Magdalena Mielcarz. A jednak nie przekłada się to na sukces w miłości. Projektant jest zmuszony szukać drugiej połówki w... internecie. Niedawno ogłosił się na portalu internetowym dla gejów. Zamieścił tam swoje zdjęcie i napisał, że szuka związku oraz przyjaciół. Od zaraz! - czytamy w "Twoim Imperium".


Myślicie, że odpowie na taki gazetowy coming out?

Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia

Łukasz Jemioł jest gejem

 

Maciej Zień na imprezie ze swoim facetem:

Więcej na temat Łukasz Jemioł geje i lesbijki
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26