Luis Fonsi wystąpi w Polsce na Sylwestrze TVP
ONS.pl

Wow! Jacek Kurski właśnie ogłosił, że Luis Fonsi wystąpi z "Despacito" na Sylwestrze TVP

Luis Fonsi wystąpi w Polsce na Sylwestrze TVP
ONS.pl

Wow! Twórca największego hitu tegorocznych wakacji Luis Fonsi wystąpi z piosenką "Despacito" na Sylwestrze TVP. Tegoroczny „Sylwester z Dwójką” zostanie zorganizowany w Zakopanem. Impreza wystartuje o godz. 20.00. O tym, że portorykański piosenkarz ze wszystkich krajów na całym świecie wybrał właśnie Polskę poinformował prezes TVP.

Luis Fonsi wystąpi z piosenką "Despacito" na Sylwestrze TVP

O sukcesie TVP poinformował sam prezes stacji, Jacek Kurski, który na Twitterze napisał: 

"Mamy to! Hit 2017 i jego wykonawca Luis Fonsi z wielu propozycji wybrał Zakopane i TVP!" napisał Jacek Kurski.

 

 

To duże zaskoczenie dla fanów muzyki, bowiem twórca największego hitu tego roku z pewnością dostał wiele propozycji występów podczas nocy sylwestrowej, ale wybrał akurat nasz kraj i imprezę w Zakopanem. Przypominamy, że utwór "Despacito" od stycznia 2017 roku bije rekordy popularności, a na YouTubie przebój Luisa Fonsiego i Daddy Yankee ma już ponad 4 miliardy wyświetleń.

LUIS FONSI FEATURING DADDY YANKEE - Despacito

Kto jeszcze wystąpi podczas Sylwestra w TVP? Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula i Red Lips oraz gwiazdy disco-polo Zenon Martyniuk i Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba Pszona Band, a choreografią zajmie się Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze.

ZOBACZ: Gwiazdy na konferencji Sylwester Marzeń z Dwójką 2017/2018! Obejrzycie?

Cieszycie się, że Luis Fonsi przyjedzie do Polski?

Luis Fonsi z nagrodami Grammy
ONS.pl

Więcej na temat Jacek Kurski Despacito Luis Fonsi
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05