Uczestnicy Love Island 2
fot. Polsat

"Love Island": Zaskakujące przeparowanie wśród uczestników! Tego się nikt nie spodziewał!

Uczestnicy Love Island 2
fot. Polsat

W dzisiejszym odcinku "Love Island" nastąpiło przeparowanie! Poznaliśmy decyzję kilku uczestników, ale zagranie jednego z nich, zszokowało chyba wszystkich! Już w niedzielę dowiemy się, kto jako pierwszy opuści program. Tymczasem zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku. 

Zobacz także: Namiętne sceny w "Love Island": Ada nie próżnuje. Szykuje się gorący romans z Mikołajem?

"Love Island": Zaskakująca decyzja Karola! Tego się nikt nie spodziewał!

Na początku dowiedzieliśmy się, które dziewczyny zdecydował się zabrać na randkę Igor - wybór padł na Oliwię i Olę! Decyzja nowego uczestnika mocno rozczarowała jedną z singielek, Natalię, której bardzo spodobał się chłopak. 

Jestem trochę smutna i zażenowana - skwitowała Natalia wybór Igora. 

Wygląda na to, że Igorowi do gustu bardzo przypadła Oliwia. Sam nawet stwierdził, że Olę wziął na randkę bardziej w roli koleżanki. Ale na szczęście Ola mogła spędzić romantyczny czas ze swoim obecnym partnerem, Rafałem. Wieczorem para wybrała się na randkę i odbyła szczerą rozmowę. Na koniec spotkania obdarowała się pierwszym, namiętnym pocałunkiem! 

W programie pojawiły się również pierwsze łzy! Natalia przed przeparowaniem była załamana. Będąc singielką, jej sytuacja była naprawdę trudna, tym bardziej, że żaden z chłopaków nie wykazywał większego entuzjazmu, aby się z nią sparować. 

W końcu nadszedł czas, by poznać decyzje panów! W ten sposób dowiedzieliśmy się, że Igor zdecydował się na utworzenie relacji z Oliwią, a Rafał pozostał w parze z Olą. Jednak największym zaskoczeniem była decyzja Karola! Wydawało się, że chłopak bardzo dobrze dogaduje się z Alicją, a mimo tego wybrał... Julię! Czy pomiędzy tą dwójką uczestników jest jakiś tajemny pakt? Co dalej z Alicją i pozostałymi uczestniczkami?

Tego dowiemy się już w niedzielę! Wtedy też będzie wiadomo, która z dziewczyn pożegna się z show!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karol wybrał 😎 Zaskoczeni? #przeparowanie #czasdecyzji

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Karol zaskoczył wszystkich swoją decyzją! 

W dzisiejszym odcinku Ola i Rafał spędzili wieczór na romantycznej randce! Wygląda na to, że spotkanie jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyło.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ed Sheeran Wyspy Miłości 🎸 #loveislandwyspamilosci #loveisland2020 #chlopakzgitara #randka

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08