Magda i Igor z "Love Island"
Mat. prasowe

"Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"

Magda i Igor z "Love Island"
Mat. prasowe

Program "Love Island" wchodzi w decydującą fazę! Większość uczestników znalazła już swoich wymarzonych partnerów, a niektórzy już zdążyli nawet wyznać sobie miłość. Ostatnio na ten krok zdecydował się Igor, który nie przestaje zachwycać się swoją partnerką. Niektórzy fani show są zdania, że chłopak - po zaledwie kilku dniach znajomości - składa zbyt poważne deklaracje, a to wydaje się być sztuczne i nieprawdziwe. Co więcej, internauci uważają również, że Igor jest zbyt nachalny i może tym odstraszyć Magdę. Zobaczcie!

Zobacz także: "Love Island 2": Rafał przekroczył granice? Nazwał swoją partnerkę "ladacznicą"! 

"Love Island": Igor wyznał miłość Magdzie

Gdy tylko do programu "Love Island" dołączyła Magdalena Karwacka, na Wyspie miłości zrobiło się naprawdę gorąco. Wszyscy panowie byli oczarowani przepiękną uczestniczką, jednak dziewczyna zdecydowała się stworzyć parę z Igorem. Wygląda na to, że świetnie się ze sobą dogadują, a Igor po zaledwie kilku dniach znajomości, przystąpił nawet do poważnych deklaracji. 

Jesteś tak fantastyczną kobietą i mam takie szczęście i naprawdę tak się cieszę, że z Tobą jestem. I Ci powiem po prostu, albo grubo, albo wcale. [...] Zakochałem się w Tobie i jak z Tobą jestem, twój dotyk tak na mnie działa, jak z Tobą gadam jest niesamowicie, jak się uśmiechasz... po prostu tak sobie pomyślałem, że mam takie szczęście i zasługujesz, żeby to wiedzieć - powiedział w jednym z ostatnich odcinków Igor do Magdy. 

Magda pozostawiła wyznanie Igora bez odpowiedzi i dopiero następnego dnia odbyła z nim szczerą rozmowę. Wtedy też wyznała, że ona nie jest osobą, która tak szybko wypowiada tak ważne słowa. Igor nie żywił o to do niej urazy i w dalszym ciągu obdarowuje swoją partnerkę komplementami i kolejnymi poważnymi deklaracjami. Wspomina już nawet o tym, że chce przedstawić Magdę rodzicom, a do tego już planuje z nią ślub i dzieci. 

Fani show twierdzą, że Igor może odstraszyć Magdę w ten sposób, bo jest zbyt nachalny. Niektórzy nawet zaczynają powątpiewać w szczerość tej relacji...

- Igor moim zdaniem stał się strasznie nachalny i może tym odstraszyć Magdę. Jemu już ślub i dzieci w głowie 😂 a ona nawet nie jest jego pewna

- Żono przyszła moja 😂😂ktoś tu się zapędza. Aż się nie da na to patrzeć

- Moim zdaniem jak tak szybko się zaczęło, to szybko się skończy

- Ja na miejscu Magdy bym się czuła trochę osaczona...Igor trochę przesadza, ciągle do niej gada jaka ona piękna, jaka idealna, cudowna, najlepsza... Jak dla mnie to już przesada, że ona tego nie ma dość to szacun

- Igor grubo poleciał "chce żebyś poznała moich rodziców'' mina Magdy : WTF ??🤔 - piszą fani. 

A Wy, co o tym myślicie? Faktycznie Igor zbyt szybko zdecydował się na tak poważne deklaracje, czy jednak to miłość od pierwszego wejrzenia? Zobaczcie fragment programu, kiedy chłopak wyznaje miłość swojej partnerce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Igor jest zauroczony Magdą! A co na to Magda? 😎 #czytomilosc #naloveloveisland

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Finał show zbliża się wielkimi krokami. Czy Magda i Igor mają szanse na wygraną? Myślicie, że ich relacja przetrwa?

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39