Mika i Kornelia z "Love Island"
Mat. prasowe

"Love Island 2": Kornelia dała kosza Mice! Fani zachwyceni postawą dziewczyny: "Wygrała wszystko"

Mika i Kornelia z "Love Island"
Mat. prasowe

W ostatnim odcinku "Love Island" nastąpiło przeparowanie. Tym razem z programem pożegnała się Nicki - Mika zdecydował, że woli jednak jeszcze raz spróbować stworzyć coś z Kornelią. Ale dziewczyna wcale nie była zachwycona, że Mika ją wybrał, a co więcej - dała mu kosza! Internauci są pod wrażeniem postawy dziewczyny, że po raz kolejny nie uległa chłopakowi, który przecież wcześniej ją rzucił. Zobaczcie! 

Zobacz także: "Love Island 2": Widzowie domagają się usunięcia Oliwii z programu! Jej zachowanie oburzyło fanów show

"Love Island 2": Kornelia dała kosza Mice! Fani zachwyceni postawą dziewczyny: "Wygrała wszystko"

Kornelia dołączyła nieco później do ekipy "Love Island", jednak szybko znalazła wspólny język z pozostałymi uczestnikami. Bardzo spodobał jej się Mika, z którym stworzyła parę. Początkowo wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Niestety po pewnym czasie chłopak stwierdził, że nie widzi ich przyszłości po programie, dlatego też nie chce kontynuować z nią związku. Odrzucona przez Mikę Kornelia bardzo to przeżyła.

Mika rozpoczął związek z Nicki, jednak szybko okazało się, że są to dwa różne światy. Podczas ostatniego przeparowania postanowił porzucić obecną partnerkę i ponownie wybrał Kornelię. Dziewczyna jednak stwierdziła, że nie chce dawać drugiej szansy ich związkowi. 

Mogłeś Nicki wziąć, nie mnie. Nie będę już miała do ciebie jakiejś empatii takiej jak wcześniej. No cóż, czekam na nowego uczestnika, zobaczymy, a jak nie, to pojadę do domu - powiedziała Kornelia.

Mika nie krył swojego zaskoczenia - przeprosił Kornelię za wcześniejsze zachowanie i zapytał, czy na pewno nie uda im się ponownie czegoś stworzyć. Dziewczyna odpowiedziała mu stanowczo. 

Naprawdę Cię lubiłam i źle się czułam w środku. [...] Mówiłeś, że lubisz naturalne laski, a tutaj totalny kontrast. Jesteś hipokrytą. Chciałeś zapomnieć o mnie, chciałeś nową d*pę, super, nie wyszło i teraz lecisz do mnie. Ja tak się nie lubię bawić - stwierdziła Kornelia. 

Internauci są pod wrażeniem postawy Kornelii i uważają ją za naprawdę dojrzałą i wartościową dziewczynę.

- Kornelia wygrała WSZYSTKO👏🏻❤️Jedyna która przyszła naprawdę po miłość, mądra i dojrzała kobieta

- Brawo Kornelia 👏👏 trzymam kciuki, będzie dobrze

- Mądra, szanująca się dziewczyna. ❤️

- Brawo Kornelia!! W końcu kobieta która ma szacunek do siebie i także do innych osób ❤️😁

- Kornelia to dziewczyna z klasą❤️ - piszą fani show. 

A Wy, co o tym myślicie? Też jesteście pod wrażeniem postawy Kornelii? Zobaczcie całą rozmowę tej pary. 

Mika jakiś czas temu odrzucił Kornelię, jednak ponownie wybrał ją podczas ostatniego przeparowania. Dziewczyna nie chce jednak dać mu drugiej szansy i nazwała go nawet hipokrytą. 

Mika i Kornelia z "Love Island"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03