Kopania w teledysku ""Hold My Breath and Wait"

Lidia Kopania zakuta w kajdanki w samej bieliźnie

Kopania w teledysku ""Hold My Breath and Wait"

Lidia Kopania znów ma swoje 5 minut. Znów zrobiło się o niej głośno, a to za sprawą kontraktu reklamowego z marką Alles, tworzącej zmysłową i bardzo kobiecą bieliznę. Tym samym wokalistka wygryzła Natalię Siwiec, która wcześniej reklamowała produkty firmy. Przypomnijmy: Ale ona ma ciało! Lidia Kopania w sexy bieliźnie

W ramach akcji promocyjnej Kopania wystąpiła w katalogu i billboardach prezentujących ekskluzywną ofertę marki. Ponadto charakterystyczną bieliznę wykorzystano w stylizacjach, jakie gwiazda ma na sobie w swoim najnowszym teledysku do piosenki "Hold My Breath and Wait". Premiera obrazu w reżyserii Jacka Kościuszko odbyła się w miniony weekend podczas pokazu najnowszej kolekcji Alles w hotelu Villa Otwock.

W teledysku Lidia wciela się w postać modliszki, która zabija bogatych mężczyzn w jednym z hoteli. Piosenkarka wdaje się również w romans z przystojnym recepcjonistą, który działał jako szpieg antyterorystów. Na sam koniec policja wyprowadza Kopanię zakutą w kajdanki i ubraną tylko w seksowną bieliznę.

Zobaczcie teledysk i oceńcie, jak Lidia Kopania poradziła sobie z wyzwaniem aktorskim

Lidia Kopania w katalogu Alles:

Więcej na temat teledysk Lidia Kopania Alles
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48