Kto ubiera Radosława Liszewskiego?

Lider Weekendu ma prywatną stylistkę i fryzjerkę

Kto ubiera Radosława Liszewskiego?

Radosław Liszewski stara się jak może, aby wykorzystać w pełni swoje pięć minut popularności. Ze względu na nieustające zainteresowanie mediów, autor przeboju "Ona tańczy dla mnie" zdecydował się bardzo dokładnie popracować nad swoim wizerunkiem i w tym celu regularnie zasięga porad "stylistki". Efekty współpracy z "doradcą wizerunkowym" gwiazdy disco polo mogliśmy oglądać np. podczas ostatniego Sylwestra z Polsatem.

W rozmowie z "Panią Domu" Liszewski zdradził, że za jego stylizacjami stoi… żona. To ona dobiera mu stroje, a także fryzury (choć te zauważalne są w mniejszym stopniu) i nawet ma do tego odpowiednie kwalifikacje.

- Ona doradza mi w wyborze strojów, fryzury, a ma do tego odpowiednie kwalifikacje, bo jest fryzjerką, dodatków. Zdaje się na nią w pełni, bo ma gust, wyczuwa, w czym mi dobrze, w czym źle. Jest moja stylistką - powiedział w wywiadzie dla "Pani domu".


Zobaczcie jaki gust ma żona Liszewskiego. Oddalibyście się w jej ręce?

Radosław Liszewski z żoną

A tak wygląda cała rodzina i mieszkanie Radosława Liszewskiego:

Więcej na temat Radosław Liszewski Weekend
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33