Leonardo DiCaprio i Ela Kawalec nie są już razem? Zaledwie kilka dni temu media żyły jego najnowszym romansem z piękną, polską aktorką. Tymaczasem okazuje się, że być może ta para nie jest już razem. Co się stało?

Reklama

Leonardo DiCaprio i Ela Kawalec się rozstali?

Leonardo DiCaprio pojawił się na słynnym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie bawił się na jednej z imprez. Jak napisał "Super Express", oskarowy aktor w czasie przyjęcia nie stronił od towarzystwa kobiet. Największą uwagę Leo przykuła piękna modelka Georgia Fowler. Para nie szczędziła sobie czułych gestów, szeptów i uścisków. Długonoga brunetka o nieskazitelnej urodzie jest jednym z aniołków Victoria's Secret. Czyżby miłość Leo i Eli była już przeszłością?

Czy Leonardo DiCaprio kiedyś się ożeni?

Myślicie, że Leo kiedyś w końcu się ustatkuje czy co rusz będziemy czytać o jego kolejnych podbojach miłosnych? DiCaprio w swoim randkowym portfolio ma już takie piękności jak Naomi Campbell, Gisele Bundchen czy Bar Refaeli. Nigdy nie był żonaty. Czy w końcu dopadnie go strzała amora, podobnie jak stało się z innym wiecznym kawalerem Hollywood, Georgem Clooney'em?

Zobacz także

Zobacz też: Leonardo DiCaprio potrafi zagrać po prostu wszystko. Zdolny - wiadomo od zawsze. Nie ma tylko szczęścia w miłości.

Georgia Fowler jest nową dziewczyną Leonardo DiCaprio?

East News

Modelka jest ładniejsza od Polki Eli Kawalec?

East News

Romans Leonardo DiCaprio i pięknej Polki wzbudził ogromne emocje! Czyżby było już po wszystkim?

Leo nie stroni od pięknych kobiet. Czy kiedyś się utatkuje?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama