Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę. To piękna polska modelka Ela Kawalec! Amerykańskie portale plotkarskie są zachwycone Polką!

Reklama

Polka dziewczyną Leonardo DiCaprio

Leo DiCaprio chodził na randki się z takimi pięknościami jak Naomi Campbell, Gisele Bundchen czy Bar Refaeli - ZOBACZ piękności, z którymi się spotykał!

Jak informuje Daily Mail, 41-letni aktor poderwał kolejną piękną modelkę. Tym razem jest to Polka! Portal donosi, że tegoroczny laureat Oscara był widziany z naszą rodaczką na czwartkowej randce w Nowym Jorku. Poprzedniego wieczora byli razem na kolacji a później w klubie. Gazeta cytuje świadków, którzy widzieli ich tańczących i był to gorący taniec…

Zobacz także

Kim jest Ela Kawalec

Portal podkreśla, że piękna polska modelka Ela Kawalec jest wschodzącą gwiazdą światowych wybiegów. Związana jest z Elite Model Management Miami. Na jej Instagramie pokazuje się wiele zdjęć blond piękności.

Zobaczcie sami!

Jak można zauważyć w hashtagach, nasza rodaczka często podkreśla swoje pochodzenie. Często wymienia też Wrocław. Pisze o sobie #PolskaModelka, #PolskaDziewczyna, czy #KochamPolske! Tak trzymać :)

Myślicie, że związek popularnego aktora i modelki ma szansę przetrwać dłużej?

ONS

Reklama

Leonardo jest często widywany w Nowym Jorku.

East News
Reklama
Reklama
Reklama