Lara Gessler Lara Gessler Lara Gessler na Instagramie, Tadeusz Muller z Magdą Gessler w Dzień dobry TVN Lara Gessler z mężem
Lara Gessler
To spore zaskoczenie!
1/4
Lara Gessler

 

Ostatnio w mediach pojawiła się zaskakująca wiadomość. Okazało się bowiem, że małżeństwo Lary Gessler i Pawła Rucza przechodzi poważny kryzys. Wszystko zaczęło się od wpisu zięcia Magdy Gessler w internecie. Paweł Rucz szukał bowiem kawalerki do wynajęcia. Potem gruchnęła informacja o tym, że Lara Gessler postanowiła rozwieść się z nim po niespełna roku.

Lara Gessler do tej pory nie skomentowała tych rewelacji. Jej matka również jest powściągliwa w tej kwestii. O dziwo nieco bardziej rozmowny okazał się brat Lary Gessler. Tadeusz Muller potwierdził, że celebrytka faktycznie się rozwodzi. Co więcej, wskazał nawet, co może być tego przyczyną. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Lara Gessler rozwodzi się z mężem? Dlaczego? Kulisy rozpadu małżeństwa

2/4
Lara Gessler
Instagram

 

Lara Gessler i Paweł Rucz pobrali się w 2017 roku. Ich piękne wesele odbyło się poza Warszawą. Na imprezie nie zabrakło oczywiście najbliższych gwiazdy, w tym również jej mamy. Plotka głosiła jednak, że Magda Gessler nie do końca była zadowolona z wyboru sercowego swojej córki. Mimo wszystko traktowała zięcia z należytym szacunkiem. 

Początkowo wydawało się, że Lara Gessler jest szczęśliwa w tym związku. Choć gwiazda rzadko pojawiała się z Pawłem publicznie, zawsze mówiła o nim bardzo ciepło. Wszystko zmieniło się niedawno. Pod koniec 2018 roku Paweł Rucz zaczął bowiem szukać kawalerki do wynajęcia. Z kolei Lara Gessler większość czasu spędzała w podróżach z przyjaciółmi. Sylwestra również spędziła bez ukochanego.

 

Zobacz także: Odważnie! Lara Gessler zupełnie naga na Instagramie

 

Teraz głos w sprawie zawodu miłosnego swojej siostry zabrał jej przyrodni brat. Tadeusz Muller zdradził, co mogło przyczynić się do rozpadu tego małżeństwa. Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Lara Gessler na Instagramie, Tadeusz Muller z Magdą Gessler w Dzień dobry TVN
East News

 

Tadeusz Muller w rozmowie z serwisem Jastrząb Post potwierdził, że Lara Gessler faktycznie się rozwodzi. Syn Magdy Gessler stwierdził, że sam był bardzo zaskoczony tą sytuacją.

 

Ale nie mam na to wpływu. Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie - wyznał Tadeusz Muller. 

Syn Magdy Gessler zapewnił jednak, że wciąż darzy swojego szwagra sympatią. 

4/4
Lara Gessler z mężem
ONS.pl

 

Czy Lara Gessler i Paweł Rucz powinni do siebie wrócić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Lara Gessler