Lady Gaga w białej sukience

Lady Gaga przyłapana na namiętnym pocałunku z facetem! Ale to nie Bradley...

Lady Gaga w białej sukience

Od kilku romans Lady Gagi i Bradleya Coopera praktycznie nie schodzi z czołówek plotkarskich mediów. Para ponoć zakochała się w sobie na planie filmu "Narodziny gwiazdy", gdzie oboje grali główne role, a Bradley dodatkowo reżyserował produkcję.

Cooper i Gaga nie komentowali medialnych doniesień na temat romansu, a wręcz przeciwnie - sami podgrzewali atmosferę wokół siebie publicznie trzymając się za ręce lub czule patrząc sobie w oczy podczas wykonywania utworu "Shallow" na oscarowej gali. Wtedy para o mały włos nie pocałowała się na oczach wszystkich, w tym również Iriny Shayk, partnerki Bradleya.

Jakby tego było mało, to Lady Gaga rozstała się ze swoim narzeczonym Christianem Carino i zrobiła sobie tatuaż, który ponoć miał być wyznaniem Bradleyowi miłości.

Cooper, który długo utrzymywał, że jest szczęśliwy u boku Iriny, ostatecznie również zakończył swój związek z piękną modelką. Wszyscy byli już przekonani, że wobec tego aktor i piosenkarka w końcu przestaną się ukrywać ze swoim uczuciem. Tymczasem... Gaga została przyłapana w objęciach zupełnie innego mężczyzny! Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Lady Gaga całuje się z innym 

Ostatnio świat obiegły zaskakujące zdjęcia Lady Gagi. Artystka wybrała się na brunch do modnej restauracji Granville w Los Angeles. Szybko okazało się, że towarzyszy jej Dan Horton, 37-letni inżynier dźwięku, który współpracuje z Gagą od listopada 2018 roku. Para nie zamierzała kryć się przed ciekawskimi paparazzi i usiadła na tarasie, gdzie chętnie oddawała się czułościom. Do mediów trafiły więc intymne zdjęcia artystki, całującej mężczyznę!

Nie da się ukryć, że wywołały szok! Nikt nie wie, co łączy Gagę z Danem. Czy artystka zdradza Bradleya, a może chce pokazać światu, że nic ją z aktorem nie łączy? Nie jest pewne, czy namiętna randka z nowym mężczyzną to forma ustawki, czy może jednak prawdziwa miłość. Pewne jest, że Gaga i Dan poznali się wcześniej, niż artystka rozstała się z narzeczonym. Pojawiają się więc podejrzenia, że być może to Dan był powodem, dla którego Gaga rzuciła Carino? 

Zobaczcie zdjęcia pary. Myślicie, że Lady Gaga naprawdę nie jest z Bradleyem i randkuje z Danem? 

Tak nie całują się zwykli znajomi!

Wszyscy byli przekonani, że Lady Gaga straciła głowę dla Bradleya!

Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

Para prawie się pocałowała na oczach wszystkich podczas oscarowej gali

Maryla Rodowicz jak Lady Gaga, zaśpiewała Shallow z Dawidem Kwiatkowskim

 

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44