dr Barbara Parda
Mat. prasowe

Łabędzia szyja jak u gwiazd? To możliwe!

dr Barbara Parda
Mat. prasowe

Cienka i delikatna skóra szyi szybko wiotczeje, pokrywa się zmarszczkami, a niekiedy nieestetycznymi wstęgami niczym "indycza szyja". Przez to, nie tylko zdradza nasz wiek ale pogarsza nasze samopoczucie , kiedy codziennie patrzymy w lustro. Dlatego, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę pogłębianą w trakcie treningów u najlepszych światowych fachowców dr Barbara Parda stworzyła wyjątkowy autorski protokół "łabędzia szyja", który łączy najbardziej zaawansowane techniki z najlepszymi jakościowo preparatami. Jego celem jest odmłodzenie i regeneracja wiotkiej skóry szyi.

Jak wygląda zabieg?

Krok 1: przy pomocy specjalnego aplikatora na szyję pacjenta nakładany jest dwufazowy rewitalizujący i biostymulujący skórę preparat BIOREPEEL Cl3.

Krok 2: zabieg laserem GENESIS, który wysyła mikrosekundowe impulsy, rozgrzewające górne warstwy skóry. Dzięki temu pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Takie oddziaływanie powoduje regenerację i rewitalizację skóry.

Krok 3: następnie stosowana jest radiofrekwencja mikroigłowa RF INFINI. W jej trakcie w skórę, na 3 poziomach , wprowadzane są mikroigły pokryte warstwą złota i silikonu, a następnie wydzielany jest impuls pola radiowego, który powoduje precyzyjne nagrzanie tkanek. Skóra właściwa rozgrzewa się ale naskórek nie ulega poparzeniu.

Krok 4: zabieg zakańczany jest aplikacją toksyny botulinowej na leczony obszar, bez zastosowania igły. Toksyna świetnie penetruje skórę poprzez wcześniej dokonane mikrouszkodzenia. Ma ona na celu relaksację mięśnia szyi, a w ten sposób złagodzenie zmarszczek skóry szyi.
Pierwsze efekty są zauważalne po ok. 2 tygodniach i narastają w czasie. Pełny efekt uzyskujemy po ok. 2 miesiącach od zabiegu.

Więcej informacji znajduje się na stronie drparda.com.pl

Adres kliniki:

ul. Gruszek i Jabłuszek 7 05-502,

Piaseczno k. Warszawy / Zalesie Górne

517 535 878

Materiał powstał z udziałem klinki dr Parda 

Więcej na temat medycyna estetyczna
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43