Księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News
Do kłótni doszło tydzień przed ślubem Meghan i księcia Harry'ego!
1/4
księżna Kate, Meghan Markle, księżniczka Charlotte
East News

 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbył się w maju, ale wciąż w mediach pojawiają się nowe informacje na temat tego, co działo się za kulisami. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć jedno zdjęcie z wesela, na którym widać Harry'ego i Meghan przytulających się do siebie, potem wyszło na jaw, że Meghan poprosiła o odświeżenie powietrza w kościele, w którym mieli wziąć ślub, ale pałac uznał jej prośbę za niedorzeczną. Ostatnio okazało się też, że aktorka podczas przymiarek doprowadziła księżną Kate do łez! Jak to się stało? Wyszły na jaw nowe szczegóły kłótni, do której doszło!

Polecamy: To byłaby rewolucja! Nie uwierzycie, do czego Meghan namawia Harry'ego! William jest wściekły!

2/4
księżna Kate, Meghan Markle
East News

 

Księżna Kate i Meghan Markle nie przepadają za sobą, ale podczas oficjalnych wyjść są dla siebie bardzo miłe i zachowują się jakby były przyjaciółkami. Prawda jest jednak taka, że od początku ich znajomości dochodziło między nimi do spięć. Największa kłótnia miała miejsce tydzień przed ślubem Meghan i Harry'ego. Sprawę opisała znana reporterka Camilla Tominey. Okazuje się, że Kate pojawiła się na przymiarkach z Charlotte, która miała być druhną Meghan. Niestety atmosfera między Kate a Meghan była tak napięta, że żona Williama, która była krótko po urodzeniu syna Louisa, popłakała się. Czy Meghan powiedziała jej coś przykrego? Teraz znamy już prawdę na temat tego wydarzenia!

3/4
Księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

 

Przymiarki Charlotte odbywały się zaledwie tydzień przed ślubem, więc wszystkim towarzyszył już duży stres. 

- Między Meghan a Kate pojawił się spór o dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Było za mało przymiarek. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres - podaje informator People.

Zmęczenie, stres, a do tego konflikt z Meghan - to wszystko doprowadziło do ataku histerii u Kate.

4/4
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George
East News

Relacje między nimi nie poprawiły się do dziś, a nawet jest jeszcze gorzej. Mówi się, że Kate i William nie chcą z powodu Meghan spędzić świat z rodziną królewską, a z kolei Meghan i Harry planują wyprowadzić się z pałacu Kensington, żeby nie mieszkać obok Williama i Kate. Myślicie, że wkrótce ich kontakty poprawią się? A może będzie jeszcze gorzej?