Blanka Lipińska
Instagram

Kto zagra polskiego Grey'a w filmie "365 dni"? Blanka Lipińskiego wybrała gorącego przystojniaka!

Blanka Lipińska
Instagram

Wiadomo już, kto zagra w filmie "365 dni", który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej! Aktorzy, którzy wystąpią w produkcji, spotkali się na konferencji prasowej, na której nie mogło zabraknąć również samej autorki głośnej powieści erotycznej. Chociaż prace nad filmem trwały już od kilku miesięcy, to do tej pory nie było wiadomo, kto zagra w nim główne role. Teraz jednak wszystko stało się jasne! W obsadzie nie brakuje gwiazd polskiego show-biznesu! 

Kto zagra Laurę i Massimo w filmie "365 dni"?

Jak poinformowano na konferencji prasowej, Laurę z powieści Blanki Lipińskiej zagra młoda aktorka Anna Maria Sieklucka. Występ w filmie "365 dni" to dla niej debiut na wielkim ekranie. Do tej pory aktorka występowała w teatrze. Teraz z pewnością będzie o niej bardzo głośno!

Z kolei w rolę Massimo wcieli się przystojny Michele Morrone. 29-letni aktor pochodzi z Włoch. Do tej pory grał głównie w serialach. W 2016 roku wystąpił we włoskiej wersji "Tańca z gwiazdami", gdzie ostatecznie zajął 2. miejsce. 

Kto jeszcze zagra w filmie, który wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku? Okazuje się, że w produkcji zobaczymy również Nataszę Urbańską, Magdalenę Lamparską, Grażynę Szapołowską i Tomasza Stockingera. W jakich rolach ich zobaczymy? Oto pełna lista:

Don Massimo Torricelli-  Michele Morrone
Laura Biel- Anna Maria Sieklucka
mama Laury- Grażyna Szapołowska
tata Laury- Tomasz Stockinger
Martin- Mateusz Łasowski
Olga- Magdalena Lamparska
Anna- Natasza Urbańska
Domenico- Otar Saralidze
Mario-Bronisław Wrocławski

Co o swojej roli w filmie powiedziała Anna Maria Sieklucka? Aktorka nie ukrywała, że rola Laury była dla niej trudnym wyzwaniem. Dlaczego?

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, którą było mi dane przeżyć, było przełamanie wstydu i nagość, którą będziemy mogli oglądać na ekranach - mówiła podczas konferencji. 

Zobaczcie, jak wygląda aktorka, która zagra filmową Laurę! Wybierzecie się do kina na film "365 dni"? Przypominamy, że powieść Blanki Lipińskiej o tym samym tytule okazała się totalnym hitem. Czy tak samo będzie z filmem?

Zobacz także: Oto mężczyzna z okładki hitowej erotycznej powieści! Kim jest Kamil Niziński? Wiemy, czy ma dziewczynę!

Anna Maria Sieklucka i  Michele Morrone zagrają główne rolę w filmie "365 dni"

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na konferencji prasowej
ONS

W filmie wystąpią również między innymi Natasza Urbańska i Magdalena Lamparska

Natasza Urbańska i Magdalena Lamparska na konferencji prasowej
ONS

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49