Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Za nami 7. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! W 11. edycji polsatowskiego show udział biorą: Marta Wiejak, Kazimierz Mazur, Katarzyna Dąbrowska, Antoni Smykiewicz, Iga Krefft, Kamil Pawelski, Elżbieta Romanowska, Stanisław Karpiel-Bułecka. Tydzień temu wygrała Iga Krefft, która wcieliła się w Mariana Golda z zespołu Alphaville. Kto wygrał tym razem? Zobacz naszą relację z odcinka!

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest hitem czy klapą Polsatu? Wyniki oglądalności są jednocznaczne!

1/9
Antek Smykiewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

W latynoskim odcinku jako pierwszy na scenie jako Nicolas Reyes z Gipsy Kings pojawił się Antek Smykiewicz. Zaśpiewał „Baila me”. To wykonanie porwało jurorów do tańca!

Wbiło mnie w ziemię, aż się po prostu zgrzałem (…). W twoim wykonaniu nie ma wątpliwości, że chodziło o Gipsy Kings – mówił z podziwem Paweł Królikowski.

2/9
Iga Krefft w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

W roli Compaya Segundo (Buena Vista Social Club) wystąpiła z kolei Iga Krefft, która wykonała „Guantanamera”.

Iga jesteś postaciowo znakomita. Pięknie. Jeśli chodzi o barwę głosu to były momenty, kiedy się faktycznie spotkałaś z postacią. Jednak ten kobiecy głos nie do opanowania był – podsumowała Małgorzata Walewska.

3/9
Katarzyna Dąbrowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w Shakirę w utworze „Dare (La La La)”.

Wokalnie dla mnie byłaś dzisiaj Shakirą. Fantastycznie tańczysz. Mam wrażenie jakbyś była troszeczkę bardziej nieśmiała, bo Shakira ma troszkę więcej radości – powiedziała Kasia Skrzynecka.

4/9
Kazik Mazur w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Kazik Mazur przeistoczył się w Janusza Gniatkowskiego w „Piosence kubańskiej”.

To co zrobił Kaziu jest fenomenalne. Odwzorowanie jest fantastyczne – stwierdził Paweł Królikowski.

5/9
Marta Wiejak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Marta Wiejak jako Camila Cabello zaśpiewała "Havanę”.  

Taka właśnie powinna być Carmen. To co tutaj zaprezentowałaś absolutnie zgadza się z tym, co powinna czuć taka Hiszpanka, która właśnie zaraz eksploduje, ale jeszcze to będzie za chwilę – komplementowała Martę Małgorzata Walewska.

6/9
Kamil Pawelski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Kamil Pawelski stał się Juanesem w przeboju „La Camisa Negra”.

Najważniejsze, co tutaj było do zrobienia to było uchwycić ducha tej latynoskiej muzyki, taki wewnętrzny ogień. I to moim zdaniem udało ci się w stu procentach – ocenił Kacper Kuszewski.

7/9
Elżbieta Romanowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Ela Romanowska wcieliła się w Caro Emerald w „A Night Like This”.

Świetny występ fantastyczny – zachwycił się Paweł Królikowski.

Wniosłaś taki czar i urok na tę scenę, że właściwie aż mi się nie chce gadać, tylko patrzeć na ciebie i uśmiechać – dodał Kacper Kuszewski.

8/9
Staszek Karpiel-Bułecka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Staszek Karpiel – Bułecka  przeistoczył się w Alvaro Solera i wykonał piosenkę „La cintura”.

Cudny jesteś Staszek. Masz takie ciepło i jesteś taki bardzo pozytywny – skomentowała występ Małgorzata Walewska, mimo pewnych niedoskonałości wokalnych, które usłyszała w jego trakcie.

9/9
Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada

Po głosowaniu jurorów 34 punkty zgromadziła Marta Wiejak, 26 Antek Smykiewicz a 25 Kazik Mazur. Uczestnicy zdecydowali, że z 55 punktami wygrał Kazik Mazur. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Dominikowi Wijasowi podopiecznemu Fundacji „Potrafię Pomóc”.

A w kolejnym odcinku: Kamil Pawelski – Janusz Panasewicz (Lady Pank), Staszek Karpiel – Bułecka - George Harrisson, Katarzyna Dąbrowska – Agnieszka Chylińska, Ela Romanowska =- Sean Kingston, Iga Krefft – Whitney Houston, Antek Smykiewicz – Usher, Marta Wiejak – Barbara Streisand, Kazik Mazur – Paweł Kukiz (Piersi).

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo