Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News
1/11
Pary, które rozstały się w 2018 roku
EASTNEWS

 

Jedni stawali na ślubnym kobiercu i cieszyli się miłością. A drudzy oddawali sobie rzeczy i kasowali wspólne zdjęcia na Instagramie. 2018 rok przyniósł nam wiele nowych par, ale także sporo rozstań. Nie wszystkie rozstania miały miejsce w czterech ścianach. Niektóre były tak głośne i spektakularne, że pozwoliły nawet tej mniej sławnej połówce zaistnieć w mediach. Czy to chwilowe pięć minut blasku? Wszystko okaże się w najbliższym czasie! Jednak po tym, jak np. Justyna Żyła dostała własny program, wydaje się, że to dopiero początek jej kariery! 

Kto rozstał się w 2018 roku? Gdzie skończyła się miłość i zostało złamane serce? Zobaczcie naszą galerię i napiszcie, czy kibicowaliście tym parom! 

2/11
Jarosław Kret i Beata Tadla na imprezie
East News

 

O tym rozstaniu było bardzo głośno! Wiosną tego roku Beata Tadla za pośrednictwem mediów dowiedziała, że właśnie zakończył się jej związek z Jarosławem Kretem. Pogodynek zostawił dziennikarkę na łamach Faktu. Krótkiego wywiadu udzielił po pierwszym odcinku Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. 

 Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje – wyznał Jarosław Kret. 

Para była ze sobą przez 5 lat. 

To prawda, że płakałam na ramówce. Poinformowano mnie podczas wywiadu o słowach, które zostały wypowiedziane no i nie ukrywałam zaskoczenia, a potem płakałam z emocji. Razem byliśmy prawie pięć lat. Pamiętajmy o tym, że jest jakaś rzeczywistość medialna, jest sfera, w której się wypowiadamy, mówimy to, co chcemy. Czasem nam się coś wymknie i potem może tego żałujemy, ale jest też sfera prywatna, w której dzieją się historie, o których nie wszyscy muszą wiedzieć, więc płakałam nie przez sferę medialną -  powiedziała Beata w Gwiazdach Cejrowskiego.

Jarosław Kret szybko odpadł z programu. Beata Tadla do domu wróciła z Kryształową Kulą! Parę wspólnie można było zobaczyć w programie 24 Godziny w telewizji NovaTV. Formuła programu zakładała, aby pogodynek z prowadzącym wymieniali ze sobą kilka zdań, nim dojdzie do przedstawienia pogody. W przypadku duetu Kret-Tadla produkcja zrezygnowała z tego, po tym jak para na wizji zaczęła sobie docinać. 

 

Beata Tadla zakochana 

Pod koniec roku dziennikarka pogodziła się z rozstaniem i zaczęła układać sobie życie na nowo. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się w sieci. Jednak do tej pory nie zdradziła imienia i nazwiska partnera. Po najnowszych zdjęciach Tadli widać, że dziennikarka jest szczęśliwa! Czy w przyszłym roku wyjdzie za mąż? 

3/11
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

 

Pobrali się, gdy mieli 19 lat, doczekali się dwójki dzieci... Piotr i Justyna Żyłowie - dawniej szczęśliwe małżeństwo, dziś jest już przeszłością. Dlaczego? O rozstaniu Justyna Żyła poinformowała pod koniec lutego! Zrozpaczona 31-latka napisała na Instagramie o niewierności męża. To nie zamknęło sprawy. Kilka miesięcy później wystąpiła na okładce magazynu Playboy! „Góralu, czy ci nie żal?” - głosił tytuł. Nasz skoczek narciarski Piotr Żyła odpowiedział w programie TVN Uwaga!, a później - gdy Justyna zrelacjonowała pakowanie nagród sportowca na Instastories - wręczył jej pismo z zakazem informowania mediów o ich życiu prywatnym... 

Rozwód pary odbył się w listopadzie w Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej. Jak informował magazyn Flesz para dogadała się ze sobą i zgodziła się na rozwód za porozumieniem stron. 

Chyba nie ma na to rady, każdy musi przeżyć to po swojemu. Ja zrobiłam to w ten, a nie inny sposób, to było tak: muszę albo się uduszę. To po prostu tak długo już we mnie siedziało. Kiedy wykrzyczałam to światu to w pewnym momencie, naprawdę poczułam ulgę. Nie ma recepty ani na udany związek, ani na rozstanie - powiedziała w rozmowie z Wideoportalem Justyna.

Tuż po rozwodzie Justyna na kanale Active Family dostała własny program! Miłośniczka gotowania, która już po rozstaniu próbowała swoich sił na YouTubie, od 18 grudnia prowadzi program: Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta! 

4/11
Weronika Rosati z partnerem Robertem Śmigielskim w Dzień dobry TVN
East News

 

Weronika Rosati i znany lekarz Robert Śmigielski rozstali się pół roku po przyjściu na świat córeczki Elisabeth. Jak informowała koleżanka aktorki w rozmowie z Fleszem, para nigdy nie żyła sielankowym życiem. 

Po pierwszych miesiącach zauroczenia okazało się, że oboje mają mocne, wyraziste charaktery. Kilka razy doszło między nimi do kłótni. Czasem rozstawali się, ale zawsze potem do siebie wracali - powiedziała koleżanka Weroniki. 

Informacje potwierdziła również managerka aktorki. 

Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne,  ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli. Na pewno zaś to czego Weronika Rosati chce najbardziej to dać swojej córce maksymalnie dużo spokoju. I nie chce by w przyszłości Elizabeth czytała o rozstaniu swoich rodziców. Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby - powiedziała Gabriela Piekarniak.

Weronika pod koniec roku udzieliła wielu wywiadów, które wywołały burzę w mediach społecznościowych, również z udziałem innych gwiazd. Jedne broniły lekarza, inne Weroniki...

5/11
Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS

 

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś rozstali się pod koniec sierpnia. Podobno była to ich wspólna decyzja, jednak wystarczy przeanalizować ich wywiady, aby stwierdzić, że para miała po prostu inne priorytety życiowe. Koszykarz pragnął założyć rodzinę, natomiast Alicja według niektórych relacji „nie chciała być kurą domową”... 

Ciężko pracuję, sporo zarobiłem i jestem już trochę zmęczony. Chciałbym wrócić do Polski i żeby cztery brzdące biegały obok mnie - mówił Marcin w 2017 roku.

6/11
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem
Instagram

 

2018 rok również nie był łaskawy dla Ani Wendzikowskiej. Dziennikarka, choć przywitała na świecie drugą córeczkę, to rozstała się z ojcem dziewczynki. Jan Bazyl odszedł od Ani zaledwie miesiąc po przyjściu na świat Tosi! 

Dziennikarka nie ma jednak czasu na rozpaczanie po partnerze, bo została sama z dwoma córkami. 

Moje skarby dwa... Dla nich zawsze będę się uśmiechać -  powiedziała na Instagramie Ania. 

7/11
Jacek Borkowski i nowa dziewczyna

 

Ten związek zaskoczył wszystkich fanów pary i internautów! Jacek Borkowski w tym roku związał się z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską. Para nie szczędziła sobie czułości na Instagramie i w telewizjach śniadaniowych, jednak po trzech miesiącach rozstała się!

Ponoć Jacek po zerwaniu chciał wrócić do Pauliny, jednak dziennikarka stwierdziła, że z aktorem może się jedynie przyjaźnić. 

To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety, nasze drogi życiowe się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mowię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze miło będę wspominać wspólne chwile... - napisała Paulina na swoim Instagramie. 

8/11
Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim

 

Renata Kaczoruk dziewczyną Kuby Wojewódzkiego oficjalnie nie jest już od czerwca. W kuluarach mówiło się, że para rozstała się sporo wcześniej, jednak modelka nie chciała, aby rozstanie przyćmiło jej udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Para, tuż po zerwaniu, zdecydowała się nawet mieszkać ze sobą. Dziś ten związek to już przeszłość.

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w „Tańcu z gwiazdami”. Tym bardziej że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku. O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina – mówiła nam w czerwcu znajoma Kaczoruk.

Zobacz też: Renata Kaczoruk ma żal do Kuby Wojewódzkiego? Poznajcie kulisy ich rozstania

9/11
Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

 

W tym roku również Hanna Lis potwierdziła rozpad małżeństwa. Dziennikarka w wywiadzie dla Pani przyznała, że nie jest już z Tomaszem Lisem. Jednak nikt nie wie kiedy para ostatecznie podjęła decyzję o rozstaniu. 

Jeśli chodzi o zmiany w moim życiu prywatnym, to powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam - powiedziała w Pani.

Hanna żoną Tomasza była od października 2007 roku. Dziennikarka wcześniej była związana z Robertem Smoktunowiczem, a także z Jackiem Kozińskim, z którym doczekała się dwóch córek. Tomasz na swoim koncie również miał jedno małżeństwo. Dziennikarz ze związku z Kingą Rusin ma dwie córki: Polę i Igę. 

10/11
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski


Latem do mediów przedostała się radosna wiadomość. Edyta Górniak znów się zakochała! Piosenkarka serce oddała Mateuszowi Zalewskiemu. Wydawało się, że młodszy od Górniak kierowca rajdowy lada moment oświadczy się artystce. Niestety, pod koniec roku gwiazda poinformowała fanów, że znów jest singielką. Specjalnie w tej sprawie wydała nawet komunikat.

Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa - napisała na Instagramie.

2018 rok nie był łatwy dla Edyty Górniak. Gwiazda nie tylko rozstała się z partnerem, ale i poroniła ciążę, a także jej mama trafiła do szpitala. Trzymamy kciuki, aby 2019 rok okazał się znacznie lepszy. :)

11/11
Kulisy rozstania Bołądź i Fabijańskiego

 

Spekulowano o ślubie, a doszło do rozstania. 2018 rok nie był również dobry dla związku Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego. Jak donosił Fakt, para nie mogła się ze sobą porozumieć.