Wstydliwy prezent Meghan dla Harry'ego
East News
Meghan chce zaskoczyć męża!
1/4
Wstydliwy prezent Meghan dla Harry'ego
East News

 

Święta Bożego Narodzenia w rodzinie królewskiej wyglądają bardzo tradycyjnie, a ich obchody zaczynają się już tydzień wcześniej od uroczystej kolacji. W święta cała rodzina bierze udział we mszy świętej, a potem udaje się na świąteczny lunch. Okazuje się, że nie wszystko w rodzinie królewskiej jest tak sztywno ustalone i oficjalne. Wyjątek stanowią świąteczne prezenty! Od lat obowiązuje zwyczaj wręczania sobie podarunków, które są... bardzo zabawne.
 

Zobaczcie w galerii, jakie prezenty wręczają sobie członkowie rodziny królewskiej. Nie uwierzycie, jaki „wstydliwy prezent” podaruje Meghan Harry'emu, a wszystko w obecności Elżbiety II!

 

Zobacz: Zachowała się jak celebrytka i zdenerwowała królową! Co znów zrobiła Meghan?

2/4
Meghan Markle, książę Harry, książę William w kościele
East News


 

Mimo różnych doniesień cała rodzina królewska spędzi święta razem w Norfolk. Zaproszenie wyszło od samej królowej, a w związku z tym nikt nie odmówił. Wcześniej pojawiały się informację, że Kate i Meghan nie chcą spędzać wspólnie świąt. Księżna Kate miała wraz z rodziną wyjechać do swoich rodziców, a Meghan wraz z Harry planowali okres świąteczny spędzić z królową i księciem Filipem. Jak się okazuje wszyscy będą jednak razem, a co za tym idzie wspólnie odpakują świąteczne prezenty!

 

Zobaczcie, co znajdą pod choinką! Najbardziej zaskakuje prezent Meghan...

3/4
Meghan Markle

 

W rodzinie królewskiej od lat obowiązuje tradycja wręczania sobie zabawnych prezentów. Pierwsze z nich wręczane są w Wigilię, tuż po świątecznej kolacji. Przy odpakowywaniu śmiesznych prezentów z całą pewnością królewska rodzina ma mnóstwo zabawy. Tradycja podoba się samej królowej, która kilka lat temu otrzymała gumowego, żółtego kurczaka, który piszczy. Ten prezent wyjątkowo jej się podobał!

 

A co przygotowała Meghan dla Harry'ego...

4/4
Megan Markle z torebką Gabriela Hearst
East News

 

Magazyn „The Sun” przypomniał listę najzabawniejszych prezentów, które ofiarowali sobie członkowie rodziny królewskiej. Wśród nich znalazł się czepek kąpielowy z napisem „life’s a bitch” wręczony królowej, z kolei książę Harry kilka razy otrzymał od swojego ojca zabawny zestaw „wyhoduj swoją dziewczynę”.

W tym roku w rodzinnej tradycji weźmie udział księżna Meghan, która zapowiedziała, że ma zamiar podarować mężowi „intymny i bardzo wstydliwy prezent”. Już nie możemy doczekać się, kiedy na jaw wyjdzie, co to będzie!

 

Zobacz: Meghan Markle wróciła na Instagram!? Dlaczego aktywowała dawne konto? Zobacz jej zdjęcia!

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry