Królowa krytykuje stylizacje Meghan Markle
East News

Zachowała się jak celebrytka i zdenerwowała królową! Co znów zrobiła Meghan?

Królowa krytykuje stylizacje Meghan Markle
East News

 

Choć żoną księcia Harry'ego jest od kilku miesięcy, to Meghan Markle wciąż nie może przyzwyczaić się do królewskiej etykiety. Amerykanka łamie protokół przez wybór swoich kreacji, ale także przez to, że zamyka za sobą drzwi do samochodu i rozdaje autografy. Kolejna wpadka, jakiej dopuściła się księżna, zdenerwowała już nie tylko fanów rodziny królewskiej, ale i samą królową! Co tym razem zrobiła żona księcia Harry'ego? 

 

Meghan zdenerwowała królową 

 

Kilka dni temu pisaliśmy o British Fashion Awards. Na imprezie niespodziewanie pojawiła się księżna Meghan, która powinna unikać tego typu wydarzeń. Żona księcia Harry'ego będąc w szóstym miesiącu ciąży pojawiła się na scenie, aby wręczyć jedną z nagród. Aktorka od razu skupiła na sobie wszystkich uwagę. Bo nie tylko nie powinno jej tam być, ale i złamała protokół. Jak? Markle pokusiła się o czarny kolor na paznokciach, który jest zakazany.

 

To jednak nie zdenerwowało królowej Elżbiety II, a sytuacja, która miała miejsce chwilę później. Amerykanka trzymając się na brzuch zapozowała do zdjęcia z Clare Waight Keller i Rosamundem Pike. Fotografię opublikował organizator imprezy, jednak szybko usunął ją z sieci. Jak się okazało, gdy tylko królowa zobaczyła zdjęcie, nakazała niezwłocznie je wykasować. Meghan od kilku miesięcy jest przecież księżną i nie powinna dłużej pozować jak celebrytka! Zdjęcie w ogólnie nie powinno zostać wykonane, a co dopiero umieszczone w sieci. 

 

Czy Meghan Markle przestanie kiedyś łamać protokół? Tego nie wiadomo. Amerykance zdarza się coraz mniej wpadek, jednak wydaje się być niemożliwym, aby księżna zniwelowała je do zera. A za to niektórzy ją kochają najbardziej!

 

Tak prezentowała się Meghan na BFA:

Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
INSTAGRAM

 

Czy Meghan przestanie łamać protokół?

Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
Instagram/ givenchyofficial

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48