Instagram
1/6
Meghan Markle na Instagramie
Instagram

 

Meghan Markle, przyjmując oświadczyny księcia Harry'ego wiedziała, że jej życie diametralnie się zmieni. Wszystko, to do czego była przyzwyczajona jako gwiazda, musiała porzucić. Jedną z rzeczy, z których musiała zrezygnować jest obecność w mediach społecznościowych. Jako jedna z głównych aktorek w popularnym serialu Suits aktywnie działała na Instagramie. Jednak niecałe dwa miesiące po zaręczynach z księciem, zawiesiła swoje konto. Do tej pory nie było ono aktywowane, jednak wczoraj coś się zmieniło. 

 

Zobaczcie, dlaczego księżna Meghan zalogowała się na swoim koncie na Instagramie i jakie zdjęcia umieszczała zanim je zawiesiła...

 

Zobacz: Muszą znosić humory Meghan za marne grosze? Szokujące informacje dotyczące pensji w pałacu

 

Meghan Markle w zaawansowanej ciąży

Meghan Markle w ciąży
EastNews
EastNews

2/6
Instagram

 

Rodzina królewska nie może prowadzić swoich prywatnych profili w mediach społecznościowych. Meghan sztywno stosowała się to tej zasady, jednak ostatnio fani aktorki zaobserwowali, że zalogowała się na swoje konto. Jednocześnie mogliśmy zobaczyć wszystkie zdjęcia, które do tej pory wrzucała. Na swoim instagramowym koncie księżna ma ponad 3 miliony obserwujących. 

 

Jak długo konto Meghan Markle było aktywne? Sprawdźcie, na następnej stronie!

3/6
Instagram

 

Konto Meghan zostało aktywowane 17 grudnia. Księżna była online przez godzinę, ale nie dodała żadnego nowego zdjęcia, a następnie znów je zawiesiła. 

Nie wiadomo, czemu księżna znów pojawiła się na Instagramie. Czy Meghan myślała, że nikt nie zauważy jej obecności w sieci? A może planuje na stałe wrócić na Insta?

Zobaczcie w galerii, które zdjęcia Meghan publikowała wcześniej!

4/6
Instagram

 

Warto przypomnieć, że jedno z ostatnich zdjęć księżnej z projektantką jej sukni ślubnej Claire Waight Keller, pracującej dla domu mody Givenchy zostało usunięte, ponieważ nie zostało zaakceptowane jako spełniające standardy rodziny królewskiej. Być może ta sytuacja zachęciła księżną do sprawdzenia, co słychać w mediach społecznościowych! Niedawno było głośno o tym, że księżna jest sfrustrowana ponieważ nie może skomentować plotek na swój temat.

 

Zobacz: Meghan Markle ma dość plotek na swój temat! Dlaczego księżna się nimi tak denerwuje?

5/6
Instagram

 

Księżna stara się zachować jak największą niezależność, oczywiście, na tyle na ile pozwala na to protokół królewski. Możliwe, że Meghan będzie chciała wprowadzić zmiany dotyczące korzystania z mediów społecznościowych w rodzinie królewskiej. Tylko czy królowa jej na to pozwoli? 

6/6
Instagram

 

Jak Wam się podobają zdjęcia księżnej Meghan w codziennych sytuacjach?

Więcej na temat Instagram Meghan Markle