Królowa Letizia, księżna kate  Królowa Letizia, księżna kate Kate Middleton, księżna Kate
 Królowa Letizia, księżna kate
EastNews

Księżna Kate nie lubi królowej Hiszpanii? To pytanie od czasu uroczystości Order of Garter 2019 zadają sobie wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej! Żona księcia Williama od jakiegoś czasu "dyskretnie" pokazuje, co jej się nie podoba. Czy po konfliktach z Meghan Markle i Rose Hanbury przyszedł czas na Letizię? Zobaczcie, co Kate zrobiła królowej!

1/4
 Królowa Letizia, księżna kate
EastNews

Królowa Letizia i Kate Middleton jechały razem dorożką na uroczystość. Panie uśmiechały się do tłumów i fotografów, jednak wydaje się, że były to tylko pozory. Kamery uchwyciły sytuację, która miała miejsce chwilę wcześniej w momencie, gdy Kate dopiero co przybyła na Order of Garter 2019. Żona Williama nawet nie spojrzała w stronę królowej. Potraktowała ją jak powietrze...

2/4

Nagranie, które wyciekło do sieci, oburzyło internautów. 

- Co Letizia zrobiła Kate? Ostatnim razem podczas wizyty zrobiła to samo, zignorowała ją na kolacji państwowej i przez całą noc była naburmuszona. To niegrzeczne, że nie dygnęła.

- Kate kompletnie zlekceważyła Letizię - czytamy w komentarzach.

3/4
 Królowa Letizia, księżna kate
EastNews

Myślicie, że szykuje się kolejna wojna, jednak tym razem między dwoma różnymi rodzinami królewskimi? Zdaniem Judi James, ekspertki od mowy ciała, Kate od lat cierpi na chorobę lokomocyjną i wszystkie przejazdy są dla niej niekomfortowe. Poza tym, księżna może być uczulona na konie, dlatego stroni od takich przejażdżek. 

- Nie widać, aby były ze sobą blisko, ale jeśli Kate zmaga się z mdłościami, to chyba nie jest niczym zaskakującym - wyznała James.

4/4
Kate Middleton, księżna Kate
EastNews

Czy księżna Kate tak jak Diana zaczyna się buntować w królewskiej rodzinie? Niestety wszystko na to wskazuje i boimy się, że zaraz znowu będziemy pisać o jej kolejnym konflikcie! :(

 

Więcej na temat Kate Middleton