Księżna Kate  w zielonej sukience Księżna Kate  w zielonej sukience i szpilkach księżna Kate w sukience ARoss Girl x Soler za 2885 zł
Księżna Kate w zielonej sukience

Księżna Kate razem z księciem Williamem wzięli udział w spotkaniu w centrum kultury muzułmańskiej Aga Khan Centre w Londynie.  Para niedługo weźmie udział w oficjalnej 4-dniowej wizycie w Pakistanie. Jeszcze nie wiadomo czy zabiorą ze sobą dzieci, bo już dwójka z nich chodzi do szkoły. Podróż została zaplanowana od 14 do 18 października. 

Księżna Cambridge, jak zwykle zachwyciła elegancką kreacją. Jednak od kiedy pojawiły się plotki o czwartej ciąży Kate, wszyscy patrzyli tylko na jej brzuch! Te zdjęcia mówią wszystko! Sami spójrzcie... 

1/4
Księżna Kate  w zielonej sukience
East News

37-letnia księżna zadebiutowała w ciemnozielonej sukni z paskiem w talii ARoss Girl x Soler. To pierwszy raz, kiedy Kate wybrała tę markę i być może nie ostatni. Widać, że doskonale czuła się w tej stylizacji, którą uzupełniła klasycznymi szpilkami w ciemnym kolorze, które wielokrotnie miała już na sobie. Jak wiadomo Kate nazywana jest "królową recyklingu", ponieważ wielokrotnie zakłada te same ubrania i dodatki. Ostatnio w jej ślady poszła też Meghan!

2/4
Księżna Kate  w zielonej sukience i szpilkach
East News

Księżna Kate, nawiązując do tematu spotkania założyła kolczyki od pakistańskiego projektanta Zeena. Ten miły gest z pewnością został dobrze odebrany. A ile kosztuje sukienka księżnej?

3/4
księżna Kate w sukience ARoss Girl x Soler za 2885 zł
East News

Tę markę, założoną przez Amandę Ross, stylistkę, która wcześniej pracowała dla Harper's Bazaar, uwielbia hrabina Wessex. Być może to u niej księżna podpatrzyła projekty tej marki i sama zdecydowała się na suknię od ARoss Girl x Soler. Jej wybór padła na model Amanda, który kosztuje 2885 zł.

Ta stylizacja rozwiewa plotki na temat czwartej ciąży księżnej Kate! Sukienka podkreśla jej idealną figurę, a pasek w talii zaznacza brzuch w ten sposób, że o ciąży nie może być mowy.

4/4

Kate i William doskonale się bawili podczas tego spotkania. Cały czas się uśmiechali, a księżna nawet położyła rękę na ramieniu męża. To oznacza tylko jedno - kryzys w ich małżeństwie już się zakończył! 

Podoba Ci się najnowszy look księżnej Kate? Zielona sukienka przyciąga uwagę, a podobną znajdziesz tutaj!

 

Więcej na temat Księżna Kate